Hokejs: gulbenieši iekļūst trešās līgas finālā 3

Vidzemes čempionātā hokejā Gulbenes komanda uzsākusi “playoff” turnīru.

Gulbenes komandas spēlētājs Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka regulārajā čempionātā gulbenieši izcīnīja 2.vietu. Viņš skaidro, ka sacensību nolikums paredz - “playoff” drīkst spēlēt tie spēlētāji, kuri regulārajā čempionātā piedalījušies vismaz septiņās spēlēs, un tādi “HK Gulbene/SCO” ir 19.

Pirmo spēli “playoff” gulbenieši uzvarēja sīvā cīņā, atnesot “HK Gulbene/SCO” pirmo uzvaru “playoff” pusfinālsērijā.

14.martā notika otrā spēle “playoff” ar HK “Vilki”. Dz.Vasiļjevs stāsta, ka spēles sākumā nemaz tik labi nav veicies. Pirmais puslaiks aizritēja ļoti līdzīgā cīņā, to parāda arī pirmā puslaika rezultāts - 0:0.

Otrais puslaiks sākās ar to, ka jau pašā sākumā pretinieks saņēma “aukstu dušu” no gulbeniešiem. Minūtes laikā tika gūti divi vārti. Pirmos vārtus guva Kārlis Sudrabs no Mika Kupriša un Sanda Vītola piespēlēm, un pēc 30 sekundēm otros vārtus guva Ivo Īstenais no Matīsa Aigara piespēles. Šis puslaiks izvērtās par lūzumu pretiniekam, jo šajā puslaikā otrajā daļā gulbenieši guva arī trešos vārtus. Par to parūpējās Miks Kuprišs no Sanda Vītola un Anda Auguļa piespēles.

Otrā puslaika izskaņā gulbenieši iesita vēl arī ceturtos vārtus. Tos guva Matīss Aigars no Sanda Vītola piespēles, līdz ar to otrais puslaiks beidzās ar rezultātu 4:0.

Trešais puslaiks sākās ar to, ka pretinieks vienus vārtus atguva, bet gulbenieši nebija padevušies un guva arī piektos vārtus. To izdarīja Reinis Sudrabs no Ivo Īstenā piespēles. Rezultāts - 5:1.

Spēles izskaņā pretinieks guva vēl vienus vārtus, bet gulbenieši svinēja uzvaru ar rezultātu 2:5 un iekļuva 3.līgas finālā.

Par spēles labāko spēlētāju no Gulbenes komandas ir atzīts Miks Kuprišs.

3.līgas fināla pirmā spēle paredzēta 31.martā ar “HK Pārgauja”. “Ir jāuzvar, jo pēc nolikuma ir tā, ka 3.līgas 1.vieta nākamajā sezonā pārceļas uz 2.līgu, bet no 2.līgas vājākā komanda pārceļas uz 3.līgu. Tā kā mēs šogad bijām izveidota jauna komanda, tad mūs automātiski iekļāva 3.līgā. Fināli būs grūti un sūri, jo regulārajā turnīrā mēs palikām 2.vietā,” saka Dz.Vasiļjevs.