Hokejs: gulbenieši kā pirmie iekļūst pusfinālā 1

Spraigas cīņas šobrīd rit Vidzemes hokeja čempionāta 3.līgas turnīrā, kur notiek izslēgšanas spēles. Mūsu komanda “Gulbene 13/ Rubate” kā pirmā jau ir iekļuvusi pusfinālā.

Portāls “sportsvalmiera.lv” informē, ka regulārajā čempionātā gulbenieši ierindojās 3.vietā, tiesa, šī vieta ar vienādu punktu skaitu tika dalīta ar HK “Cēsis”. Pateicoties veiksmīgākai savstarpējo spēļu bilancei, augstāku vietu ieņēma gulbenieši, bet cēsnieki palika ceturtie. 1.vietā - “Raunas bruģakmens”, 2.vietā - “Biko Logi”, 5.vietā - “Ciedra A”, 6.vietā - “Wolmar”. Izslēgšanas turnīrs sākās ar astotdaļfināla kārtu, kurā piedalījās komandas, kuras regulārajā turnīrā ieņēma no septītās līdz desmitajai vietai. Tās cīnījās par divām ceļazīmēm uz spēlēšanu ceturtdaļfinālā.

Jau laikus bija zināms, ka ceturtdaļfinālu pāros būs "Wolmar" ar "Gulbene 13/ Rubate", kā arī "Cēsis" un "Ciedra A". Turnīra nolikums paredz, ka tālāk iekļūst komanda, kas izcīna divas uzvaras.

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē gulbenieši spēja kontrolēt spēles gaitu, neatdodot pretiniekiem vadību. Pašā mača izskaņā, raidot ripu tukšos vārtos, viņi nodrošināja uzvaru ar 3:1. Otrā spēle nebija kardināli atšķirīga, taču pirmos vārtus "Gulbene" guva vien 30.minūtē. "Wolmar" centieni lauzt spēles gaitu un sērijas iznākumu bija nesekmīgi un gulbenieši svinēja uzvaru otrajā spēlē un arī sērijā ar 2:0. Gulbenieši tagad jau gaida pretiniekus pusfinālā. Pusfinālu pirmās spēles tiks aizvadītas jau šajās brīvdienās. Uzvarētāju noteikšana un medaļu sadale paredzēta maija sākumā.