Hokejs: gūst panākumus turnīrā Talsos

Gulbenes hokejistu komanda “Gulbene/ Rubate” 28.decembrī ar panākumiem startēja Vecgada balvas izcīņā Talsos, ko organizēja Talsu hokeja klubs.

Gulbenes komandas pārstāvis Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka turnīrs bija interesants ar to, ka spēles laikā uz laukuma atradās pa četriem spēlētājiem plus vārtsargs, tas tādēļ, ka laukums, uz kura tika spēlēts, ir krietni mazāks, nekā ierasts. Turnīrā piedalījās četras komandas – komanda “Gulbene/ Rubate”, komanda “Vecmeistars” no Talsiem, kā arī komandas no Mērsraga un Kuldīgas.

Gulbenieši pirmajā spēlē tikās ar Kuldīgas komandu. Spēles pirmajā puslaikā pretinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, bet pirmā puslaika beigās mūsējie vienus vārtus atguva. Vārtus guva Dz.Vasiļjevs. Otrajā puslaikā kuldīdznieki guva vēl vienus vārtus, bet divas minūtes pirms spēles beigām gulbenieši panāca 3:2 un pēdējā minūtē rezultātu izlīdzināja – 3:3. Otros vārtus gulbeniešu labā guva Mārcis Graudiņš un trešos – Alberts Bubišs. Uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos, un uzvaru nesošo metienu vārtos raidīja gulbeniešu hokejists Sandis Vītols. Nākamajā spēlē mūsējiem pretī stājās komanda “Mērsrags”. Šajā spēlē pirmos vārtus guva gulbenieši (S.Vītols), pēc neilga brīža pretinieki rezultātu izlīdzināja, bet jau 3.minūtē mūsējie guva vēl vienus vārtus, to atkal paveica S.Vītols.

Otrajā puslaikā tika gūti arī trešie vārti - ripu vārtos raidīja Reinis Sudrabs, un S.Vītols, gūstot savus trešos vārtus, komandai nodrošināja rezultātu 4:1. Spēles beigās gulbenieši gan nedaudz atslāba, kas pretiniekiem ļāva gūt vēl divus vārtus, taču beigu rezultāts 4:3 bija par labu mūsu komandai. Pēdējo spēli mūsējie aizvadīja pret vietējo Talsu komandu, kuriem par labu spēlēja gan pieredze, gan arī mājas sienas, un šajā cīņā ar rezultātu 9:1 krietni pārāka bija komanda “Vecmeistars”. Vienīgos vārtus gulbeniešu labā guva A.Bubišs.

Visā turnīrā gulbenieši izcīnīja 2.vietu un jau tika uzaicināti arī uz nākamā gada turnīru. Komandā jau bez minētajiem hokejistiem spēlēja arī Edijs Avens, Indulis Stradiņš, Mikus Kuprišs, Kristaps Roziņš, Egils Bošs, kā arī vārtsargs Kalvis Ezers, kurš izpelnījās turnīra labākā vārtsarga titulu. Lielu paldies par atbalstu komanda saka Gulbenes sporta centram un Ziedonim Lazdiņam, pilsētas pārvaldei un Jānim Naglim, kā arī uzņēmumam “Rubate” un Andim Augulim.