Hokejs: HK “Gulbene/SCO” - pašreiz 2.vietā; šodien spēle ar SK “Pārgauja” 1

Šosezon ir atjaunota Gulbenes hokeja komanda ar nosaukumu HK “Gulbene/SCO”. Komandas rezultatīvākie spēlētāji šobrīd ir Matīss Aigars, Sandis Vītols un Dzintars Vasiļjevs. Līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Matīss Aigars ieņem 6.vietu ar 16 punktiem (10 vārti, 6 piespēles), Sandis Vītols atrodas 7.vietā ar 16 punktiem (5 vārti, 11 piespēles), Dzintars Vasiļjevs – 10.vietā ar 15 punktiem (5 vārti, 10 piespēles).

“Liela daļa Gulbenes hokejistu pirms tam spēlēja HK “SCO centrs”, arī pats biju tā sastāvā, bet Sandis Vītols, kas ir arī komandas kapteinis, mūs, hokeja entuziastus, šajā sezonā apvienoja visus vienā komandā zem Gulbenes karoga. Paši sev esam sagādājuši hokeja tērpus ar atbilstošu mūsu Gulbenes novada simboliku – gulbjiem,” stāsta hokejists Dzintars Vasiļjevs.

Viņš skaidro, ka jaunizveidotā Gulbenes hokeja komanda Vidzemes čempionātā hokejā tika iekļauta trešajā līgā. Kopumā ir izveidotas trīs līgas: pirmajā līgā ir piecas komandas, otrajā līgā – sešas komandas, trešajā – piecas komandas. “Visi spēlē piecus apļus, un piecu apļu summā tiek noteiktas vietas, tad sākas “play-off” turnīrs. Pašreiz savā līgā atrodamies stabilā 2.vietā piecu komandu konkurencē,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

27.janvārī HK “Gulbene/SCO” mērojās spēkiem ar HK “Cēsu Auto”, kurā ar rezultātu 4:1 uzvaru svinēja HK “Gulbene/SCO”. Šajā spēlē ļoti rezultatīvi bija divi spēlētāji – Matīss Filipsons un Sandis Vītols. Vēl vārtus guva arī Miks Kuprišs un Reinis Sudrabs. “Ar šo spēli mēs noslēdzām ceturto apli, mums atlikušas četras spēles regulārajā čempionātā,” saka Dz.Vasiļjevs.

Kopumā ir aizvadītas 16 spēles, iegūti 34 punkti (1.vietai, kurā ir SK “Pārgauja”, - 39 punkti). “Ir piecu punktu atšķirība, un tas nav daudz. Varam paspēt panākt savus tiešākos konkurentus. Sestdien, 2.februārī, mums ar viņiem būs spēle, un tā ir pēdējā, piektā, spēle regulārajā čempionātā. Ja uzvarēs viņi, tad viņi būs pirmie, mēs - otrie. Trešā un ceturtā vieta mūs panākt nevar, jo stipri atpaliek. Priekšā vēl viens aplis. Cīnīsimies! “Play-off” mēs noteikti būsim iekšā,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

16 spēlēs HK “Gulbene/SCO” hokejisti ir iemetuši 64 vārtus, ielaiduši 40 vārtus, kas ir mazākais ielaisto vārtu daudzums visā trešajā līgā. “Mums ir stipra aizsardzība,” uzsver Dz.Vasiļjevs un piebilst, ka aizsardzības spēlētāji ir Jānis Sudrabs, Ivo Īstenais, Lauris Mezītis, Igors Šakurovs, Māris Segliņš, Māris Stūris, Andis Augulis.

Soda minūtēs mūsu hokejisti grēko spēcīgi. Tās ir 170 soda minūtes, kas ir otrs sliktākais rādītājs visā līgā. “Dažreiz noraidījumu ir daudz, bet hokejs ir kontakta cīņa, bez “laipnībām” un liekām pagrūšanām neizpaliek. Noraidījumi mūs stipri iegrūž, mēs nedabūjam izvērst savu spēli, savas kombinācijas. Visi esam entuziasti, amatieri, kuri ikdienā strādā vai mācās un dzīvo ne tikai Gulbenē.

Lielākoties gan visi ir gulbenieši. Pusotra stunda uz ledus ir kolosāla atslodze no visa. Adrenalīns tā ir uzkāpis, ka nejūti pat, kad dabū ar ripu. Sezonas sākumā, tas ir, septembrī, mums treniņi notika Valmierā apmēram reizi nedēļā. Sezonas sākums ir oktobrī. Mēnesī vidēji notiek trīs četras spēles. Tagad paši individuāli trenējamies. Tie gulbenieši, kas dzīvo un strādā Rīgā, trenējas Rīgā, mēs paši tagad trenējamies arī Gulbenes stadionā,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

Viņš arī piebilst, ka pēdējās spēles sākumā no organizatoru, kas ir Vidzemes Olimpiskais centrs, puses bijis patīkams pārsteigums - apbalvoja trīs mūsu hokejistus: vārtsargu Martu Kalniņu kā decembra labāko vārtsargu, Igoru Šakurovu kā decembra labāko aizsargu, Sandi Vītolu kā labāko decembra uzbrucēju trešajā līgā.

Februārī ir paredzētas trīs spēles: 2.februārī - ar SK “Pārgauja”, 14.februārī - ar HK “Alūksne”, 24.februārī - ar HK “Vilki”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gulbenieši

Sndi tu es malacis!Super tā tik turpināt.

pirms 2 gadiem, 2019.02.02 07:19

Sports