Hokejs: notiek zvaigžņu spēle 3

Pagājušajā sestdienā Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē notika 3.līgas zvaigžņu spēle, kurā cīnījās Baltā un Melnā komanda.

Vidzemes čempionātā hokejā zvaigžņu spēles norisinās jau otro gadu. Arī šogad komandas sacentās ne vien spēlē, bet arī konkursos, kuros tika pārbaudīts ne tikai hokejistu ātrums, bet arī veiklība un koordinācija. Zvaigžņu spēles sastāvus noteica līdzjutēju balsojuma rezultāti, no kuriem tika noteikta pirmā maiņa, bet pārējos zvaigžņu spēles dalībniekus noteica čempionāta organizatori.


Baltās komandas sastāvu veidoja „Biko logu", „Gulbenes", „Stingera" un „Veterānu" komandas, bet melnajā vienībā laukumā devās „Ciedra A", „Livonijas", „SCO Centra" un „Ledus vilku" komandu spēlētāji. Gulbenes komandu bija plānots pārstāvēt Ritvaram Ohnovskim, Sandim Vītolam, Ivo Kindzulim un vārtsargam Mikum Mezītim. Diemžēl Ritvars, Sandis un Ivo nevarēja ierasties uz spēli, tādēļ, kā stāsta M.Mezītis, viņus aizstāja citi gulbeniešu spēlētāji - Toms Mezītis, Mikus Kuprišs un Reinis Sudrabs. Baltās komandas labā cīnījās arī gulbenietis Pēteris Melbārdis, kurš Vidzemes čempionātā cīnās komandas "Veterāni" sastāvā.


Konkursu laikā hokejisti sacentās trijās stafetēs, soda metienu konkursā un kapteiņu konkursā.

 

Konkursu kopvērtējumā labāka tomēr izrādījās Melnā komanda, kas pārspēja "baltos" lielākajā daļā uzdevumu. Arī pašā spēlē veiksmīgāka izrādījās Melnā komanda. Viņi jau spēles sākumā ieguva trīs vārtu pārsvaru. Lai arī trešās trešdaļas sākumā Baltā komanda pietuvojās līdz 4:6, tomēr atlikušajā laikā pārliecinošāk nospēlēja "melnie". Spēle beidzās ar Melnās komandas uzvaru 7:4.


M.Mezītis atzīst, ka zvaigžņu spēle un arī konkursi bijuši ļoti interesanti un aizraujoši. Laba bijusi arī pasākuma organizācija. Gan spēles, gan arī konkursu videoierakstus ikviens var noskatīties mājas lapā "www.vocsports.lv".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Rihards

Ritvars Un nemāk spēlēt.? ;D ;D ;d

Smiekli nāk.:D

pirms 7 gadiem, 2013.03.01 13:10

xxx

Kada tur ,, Zvaigznu spele,, kas tur, daudz hokeja zvaigznu? Normalak butu bijis,piem. ,,Vidzemes cempionata ,izlasu speles,, vai ,kaut ka ta!!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.21 10:20

Diemzel ritvars sandis un ivo nemak spelet hokeju un tadel neieradas

pirms 7 gadiem, 2013.02.20 18:51

Sports