Hokejs: pārākumu apliecina Gulbenes 1.komanda 3

Aizvadītas Gulbenes pilsētas atklātās kausa izcīņas sacensības hokejā. Piedalījās trīs komandas – Gulbene I, Gulbene/Sparta un Žīguri/MRS ar gandrīz trīsdesmit spēlētājiem. Katrai komandai bija divas spēles. Savu pārākumu apliecināja Gulbene I komanda.

Vispirms gulbenieši ar 8:1 sagrāva Žīgurus (trīs vārtus guva Sandis Vītols, pa diviem - Renārs Šķenders un Arvis Berkolds, bet vienus - Aivars Berkolds, žīguriešiem precīzs bija Sandijs Boriss).

Arī Gulbene/Sparta tika pārspēta ar 8:1 (pa diviem vārtiem guva Sandis Vītols un Aivars Berkolds, pa vieniem - Renārs Šķenders, Ritvars Ohnovskis, Arvis Berkolds un Ingolfs Lūsis; zaudētājiem izcēlās Juris Kaktiņš).

Savukārt abu zaudētaju komandu savstarpējā spēle noslēdzās neizšķirti 0:0. Pēc spēles soda metienos ar 2:1 uzvarēja Žīguru komanda. Viņu rindās precīzi bija Arnis Leitens un Emīls Lunte, bet gulbeniešiem vārtus guva Ivars Skudra.

Uzvarētāju sastāvā spēlēja I.Mežkuts, S.Vītols, R.Šķenders, I.Šakurovs, R.Ohnovskis, Arvis Berkolds, Aivars Berkolds, K.Pakalnīts un I.Lūsis.

Žīguru komandai - otrā vieta un tajā bija A.Miņins, A.Leitens, R.Veins, S,Boriss, E.Lunte, R.Šostaks, A.Supe, A.Zelčs, G.Vanags, A,Vucāns un D.Sovetovs.

Gulbene/Sparta komandai - trešā vieta un to pārstāvēja R.Karibskis, E.Bošs, R.Siliņš, J.Kļava, I.Skudra, J.Kaktiņš, I.Stradiņš un A.Lūsis.

Noslēgumā visas komandas saņēma Gulbenes pilsētas pārvaldes dāvātos kausu, bet spēlētāji - medaļas un balvas. Labākie šajā turnīrā bija Igors Mežkuts un Kaspars Pakalnīts (abi Gulbene I), Deniss Sovetovs un Emīls Lunte (abi Žīguri), Juris Kaktiņš (Gulbene/Sparta).

Noslēgumā paldies tika teikts cilvēkiem, kuru darbs radīja šos hokeja svētkus, -  Ziedonim Lazdiņam, Kristīnei Fjodorovai, Andrim Martuzānam un Larisai Cīrulei. Paldies tiesnešiem Indulim Stradiņam un Ritvaram Ohnovskim. Paldies arī palīgiem, kuri rūpējās par siltu zupu un karstu tēju viesiem spēlētājiem un skatītājiem. Gulbenē hokeju ciena un atbalsta! Tas jāņem vērā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

o,jā

Fotogrāfijās vismaz redzami skaisti,vīrišķīgi vīrieši,kurus mūsdienās nemaz tik bieži neredzēsi. Jā,puišiem jāspēlē hokejs,futbols,basketbols,nevis jālēkā tūdaliņi.

pirms 2 gadiem, 2018.02.28 09:27

Sports