Hokejs: rāda arvien labāku sniegumu

Pagājušajās brīvdienās Vidzemes hokeja čempionātā 3.līgā notika spēle starp Gulbenes hokejistiem un "Stingers" komandu. Šajā mačā pie uzvaras ar rezultātu 4:1 tika gulbenieši, izcīnot ceturto uzvaru septiņās spēlēs. Vairāk foto šeit.

Spēle solījās būt ļoti intriģējoša, jo abas komandas ar katru spēli laukumā rāda aizvien saturīgāku sniegumu. Spēli veiksmīgāk iesāka "Stingers" hokejisti, kas jau pirmā perioda trešajā minūtē atklāja rezultātu. Trešdaļas turpinājumā laukumā ritēja līdzīga spēkošanās. Desmitajā spēles minūtē gulbeniešiem izdevās veiksmīgs uzbrukums, ko ar vārtu guvumu noslēdza Toms Liekniņš, panākot 1:1.

Otrajā periodā laukumā bija vērojama sīva spēkošanās, tomēr nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās. Jau trešās trešdaļas 37. sekundē Gulbenes komandu vadībā izvirzīja Lauris Mezītis. Arī turpinājumā nedaudz aktīvāk uzbruka gulbenieši. Trešdaļas septītajā minūtē Sandis Vītols ar precīzu metienu panāca jau 3:1.

Tuvojoties spēles beigām cīņas gaita kļuva asāka, tomēr tas netraucēja Gulbenei gūt vēl vienus vārtus. 25 sekundes pirms spēles beigām Ritvars Ohnovskis guva savai komandai ceturtos vārtus. Spēle beidzās ar rezultātu - 4:1.

Komandā vēl spēlēja Mikus Kuprišs, Uģis Kindzulis, Igors Šakurovs, Helvijs Zvirgzdiņš, Ivo Kindzulis, Didzis Stāvavens, Arvis Berkolds un Mikus Mezītis.

Nākamā spēle notiks sestdien, 10.novembrī, pulksten 20.20 pret "SCO Centrs" komandu.

Komanda saka paldies Gulbenes novada domei par atbalstu un doto iespēju startēt čempionātā.