Hokejs: sācies Zvaigžņu spēles balsojums

Otro gadu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskais centrs turpina tradīciju, rīkojot Vidzemes hokeja čempionāta zvaigžņu spēles. Šobrīd ir sācies spēlētāju interneta balsojums. Zvaigžņu spēles notiks 16. un 17.februārī.

Sestdien, 16.februārī, notiks 1. zvaigžņu spēle, kurā piedalīsies 1. un 2.līgas spēlētāji, bet svētdien uz ledus dosies 2. zvaigžņu spēles hokejisti, kuri pārstāvēs 3.līgas turnīru. Komandas būs sadalītas divās daļās pēc spēku samēriem, un laukumā tiksies "Baltā komanda" un "Melnā komanda".  

Komandā kopā spēlēs 17 spēlētāji - 15 laukuma spēlētāji (trīs maiņas) un divi vārtsargi. Viena maiņa un vārtsargs tiks noskaidrots līdzjutēju balsojumā internetā, savukārt vēl vienu vārtsargu un pārējās divas maiņas (10 spēlētāji) noteiks Vidzemes čempionāta hokejā organizatori 15.februārī.


Savu balsi par hokejistiem var atdot mājas lapā "www.sportsvalmiera.lv". Interneta balsojums ilgs līdz 14.februāra pulksten 24.00. Katras komandas pieci laukuma spēlētāji un vārtsargs, kuri būs uzvarējuši balsojumā, tiks paziņoti 15.februārī.

 

Gulbenes novada iedzīvotāji tiek aicināti balsot par mūsu novada hokejistiem - "Gulbenes" komandas spēlētājiem Miku Mezīti, Sandi Vītolu, Ivo Kindzuli, Didzi Stāvavenu, Arvi Berkoldu un Ritvaru Ohnovski, kā arī par Pēteri Melbārdi, kurš spēlē komandā "Veterāni", un Andi Auguli, kurš pārstāv komandu "Ciedra A". Savukārt 1. zvaigžņu spēles balsojumā ir iekļuvis Aivars Berkolds, kurš pārstāv komandu HK "Smiltene 09" un cīnās 1.līgā. Hokejisti jau iepriekš saka paldies visiem, kas atdod savu balsi par viņiem!

Pievieno komentāru

Sports