Hokejs: sākas izslēgšanas turnīrs 1

Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 3.līgā ir sākušās izslēgšanas turnīra cīņas. Komandas jau ir aizvadījušas pirmās spēles.

Pirmajā kārtā gulbeniešu pretinieki ir komanda "SCO Centrs". Regulārā turnīra beigās abas komandas atradās līdzās viena otrai - 4. un 5.vietā. Spēlējot regulārajā čempionātā, trijās tikšanās reizēs ar minimālu pārsvaru pārāki bija gulbenieši. Pirmajā izslēgšanas spēlē mūsu hokejisti parādīja, ka viņu pārsvars atbildīgajās spēlēs var būt lielāks, pieveicot pretiniekus ar 5:2.

Jau no spēles sākuma ar aktīvu spēli izcēlās gulbenieši, un Ritvars Ohnovskis (Didzis Stāvavens) sestajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Līdz perioda beigām vēlreiz precīzi bija Gulbenes hokejisti, vārtus guva D.Stāvavens. Ejot pārtraukumā, rezultāts jau 2:0.

Otrajā periodā lēnām atguvās "SCO Centrs" hokejisti, gūstot arī vienus vārtus, taču gulbenieši ātri guva vēl divus vārtus un panāca trīs vārtu pārsvaru, kas bija pirmais nopietnais solis pretim uzvarai. Vārtus guva Toms Mezītis (Arvis Berkolds, Mikus Kuprišs) un Renārs Šķenders (Igors Šakurovs, R.Ohnovskis). Perioda izskaņā vēl vārtus guva „SCO Centrs" spēlētāji. Trešajā periodā „SCO Centrs" neizdevās lauzt spēles gaitu, bet gulbenieši guva arī piektos vārtus, precīzs atkal bija R.Šķenders (D.Stāvavens, R.Ohnovskis).

Otro spēli pret "SCO Centrs" mūsu hokejisti aizvadīs svētdien, 17.martā, pulksten 18.35. Sērija ilgs līdz kādas komandas divām uzvarām.