Hokejs: Vidzemes čempionāta 3.līgas čempioni 5

Pagājušajā sestdienā Vidzemes Olimpiskajā centrā notika Vidzemes hokeja čempionāta 3.līgas otrā finālspēle, kurā Gulbenes komanda cīnījās ar komandu "Livonija".

Pirmajā abu komandu tikšanās reizē pārāki ar 4:0 bija mūsu hokejisti. Arī otrajā spēlē pretiniekiem savā spēlē neizdevās neko mainīt, un arī šajā spēlē uzvaru izcīnīja gulbenieši. Mūsu hokejisti spēli iesāka pārliecinoši un ātri izvirzījās vadībā. Pēc pirmā puslaika rezultāts jau bija 2:0. Otrajā periodā pārsvars tika palielināts līdz trīs vārtu starpībai. Trešajā periodā pretiniekiem vienus vārtus gan izdevās atgūt. Tas notika, izspēlējot vairākumu, kad pretinieki vārtsargu nomainīja vēl pret sesto laukuma spēlētāju. Tomēr līdz spēles beigām viņiem vairs neizdevās samazināt vārtu starpību un mūsu hokejisti varēja svinēt uzvaru spēlē un arī priecāties par izcīnīto Vidzemes čempionāta 3.līgas čempiona titulu. Šajā spēlē gulbeniešu rindās vienus vārtus guva Vjačeslavs Ruļovs un divus - Ivo Kindzulis.

Jāatgādina, ka regulāro turnīru gulbenieši pabeidza 4.vietā. Ceturtdaļfinālā sērijā ar rezultātu 2:0 gulbenieši pārspēja komandu "SCO Centrs", savukārt pusfinālā viņiem pretim stājās regulārās sezonas līderi komanda "Biko Logi", kuriem vienā spēlē gulbenieši piekāpās, bet divās guva uzvaras.

Komentāri 5

666

tieshi taa, nav ko dariit, atkal novinees....un tad nebuus ko dariit 1 liigaa..;) D

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 19:59

GUlbenieshi labaakie! Naakamgad 2 liigaa pirmaa vieta un taa uz augshu. Kaadam tak Dinamo ir jaanomaina!

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 10:59