Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iekļūst izlases sastāvā 1

Gulbenes sporta skolas audzēkņi - jaunie orientieristi Signe Sirmā un Renārs Kokorevičs – ir izturējuši atlasi un iekļuvuši Latvijas izlases sastāvā dalībai Baltijas čempionātā, kas norisināsies 30. un 31.maijā Tukumā, un Eiropas čempionātam, kas no 26. līdz 28.jūnijam notiks Rumānijā.


Atlases sacensības dalībai izlasē notika pavasara posma sacensībās. Atlases sacensībās bija iekļautas divas sprinta sacensības – Lieldienu balvas izcīņas sacensības 6.aprīlī un Latvijas čempionāts 16.maijā, divas vidējās distances – Ziemeļu divdienas Carnikavas novadā 11.aprīlī un Aronas kauss Jāņukalnā 2.aprīlī, kā arī trīs garās distances – Ziemeļu divdienas Carnikavas novadā 12.aprīlī, Aronas kauss Jāņukalnā 3.maijā un Latvijas čempionātā Nītaurē 17.maijā.


Trenere Gerda Sirmā stāsta, ka V16 un V18 grupas jauniešiem konkurence ir liela un atlasē uz izlasi grupas tika vērtētas atsevišķi. Jau sacensību pēdējā dienā bijis skaidrs, ka Renārs ir iekļuvis izlases sastāvā. Pirmais trijnieks izlasē iekļuva pēc uzrādītājiem rezultātiem, un ceturtais sportists izlasē tika iekļauts pēc treneru lēmuma. Renārs izlasē iekļuva kā trešais. Meitenēm S16 un S18 grupas tika vērtētas kopējā atlasē. Signe S18 grupā arī iekļuva kā trešā. Baltijas čempionātā jauniešiem būs jāskrien garā distance un stafete, savukārt Eiropas čempionātā Rumānijā - garā distance, stafete un sprints.


Kopā ar Signi un Renāru, kam pavasara sacensību posms bija kā atlase uz izlasi, dažādās sacensībās startēja arī vairāki citi Gulbenes sporta skolas un OK “Pūznis” pārstāvji. Šo sezonu mūsu orientieristi iesāka ar dalību Latvijas kausa posmā - orientēšanās sacensībās “Kurzemes pavasaris”. M16 grupā R.Kokorevičs pirmajās sacensībās ieņēma 11.vietu, W16 grupā S.Sirmā – 9.vietu, Agnija Briedīte – 13.vietu. M65 grupā – Ivars Zariņš izcīnīja 3.vietu. “Lieldienu balvas” izcīņas sacensībās W16 grupā S.Sirmā izcīnīja 3.vietu, A.Briedīte ierindojās 14.vietā. M16 grupā 9.vieta – R.Kokorevičam, taču puišu rezultāti bija ļoti blīvi. Nākamais Latvijas kausa posms bija “Ziemeļu divdienas”, kas norisinājās Carnikavas pusē. S16 grupā S.Sirmā ierindojās - 12.vietā, A.Briedīte – 18.vietā. V14 grupā – 10.vietu uzrādīja Ralfs Bambulis, 15.vietā – Raivo Dailide, 28.vietā - Jānis Šķirpāns. V16 grupā labu rezultātu 30 dalībnieku konkurencē uzrādīja R.Kokorevičs, ierindojoties 6.vietā. 23.vietā šajā grupā – Armands Vaičuls.


Gulbenes orientieristi maija sākumā startēja arī Latvijas čempionātā nakts orientēšanās Vestienas pusē. Sacensību starts bija pulksten 21.30, un distance bija līdzvērtīga dienas distancēm. Patīkamu pārsteigumu visiem šeit sagādāja R.Kokorevičs, kurš ar 7 minūšu atrāvienu M16 grupā kļuva par Latvijas čempionu. M14 grupā 6.vieta – R.Dailidem, 8.vieta – Uvim Ronim. Arī Daiga Krēsliņa kļuva par Latvijas čempioni savā W50 grupā. Nākamajā dienā pēc nakts čempionāta bija starts Aronas kausā, kas arī ir Latvijas kausa izcīņas posms. Šajās sacensībās ļoti veiksmīgi nostartēja S.Sirmā, abu dienu kopvērtējumā izcīnot 2.vietu W16 grupā, 12.vietā šajā grupā - A.Briedīte. M16 grupā R.Kokorevičam – 9.vieta un Kasparam Briedītim – 18.vieta. M10 grupā 12.vietā ierindojās Alans Uiska-Demčuks. M12 grupā Normunds Zaharāns ieguva 6.vietu. M14 grupā R.Dailide ierindojās 10.vietā, Kristers Usārs – 14.vietā, J.Šķirpāns – 24.vietā, R.Bambulis – 26.vietā, Reinis Jundzis – 27.vietā, Kārlis Bošs – 28.vietā. Juris Zaķis, kurš šogad ir pārgājis uz M75 grupu, izcīnīja 3.vietu.


Latvijas čempionātā sprinta distancē V12 grupā N.Zaharāns ieņēma 4.vietu, V14 grupā R.Bambulis ierindojās 14.vietā, Jānis Šķirpāns – 15.vietā, U.Ronis – 28.vietā. S16 grupā S.Sirmā, pieļaujot vienu kļūdu, ieņēma 7.vietu. V16 grupā R.Kokorevičs izcīnīja 3.vietu. Garajā distancē, kas notika Nītaurē sarežģītā apvidū, R.Kokorevičs V16 grupā ieņēma 4.vietu. V12 grupā N.Zaharāns ierindojās 18.vietā. V14 grupā U.Ronim - 8.vieta un R.Bambulim – 14.vieta. S16 grupā S.Sirmā izcīnīja 2.vietu un A.Briedīte - 10.vietu. V65 grupā 7.vietā ierindojās I.Zariņš.
Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports