Iespēja piedalīties akcijā “Mans olimpietis”

Latviešu grafiti mākslinieks Kiwie ar akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” un Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstu ikvienam piedāvā atraktīvu veidu, kā just līdzi Latvijas sportistu startiem XXXI Vasaras Olimpiskajās spēlēs Rio.

Katrs var ieiet interneta mājas lapā “www.mansolimpietis.lv” un uzrakstīt domas par sev tuvu olimpieti, kuru uzskata par autoritāti un par kuru fano. Tā ir iespēja publiski pateikt šim sportistam paldies rakstiski, elektroniski pievienojot nelielu tekstu, vēlējumu videovēstījumā, fotogrāfijā. Katrs šāds Latvijas tautas vēstījumu palīdzēs atklāt šobrīd jau daļēji atsegto grafiti mākslinieka Kiwie zīmējumu. Ikviena cilvēku labā doma šajā zīmējumā būs viena no tā sastāvdaļām.

Atklātais zīmējums noslēgumā pārtaps par neaizmirstamu lielformāta vizualizāciju, kuru varēs apskatīt ikviens projekta dalībnieks un interesents.

Iesūtot savu olimpieša stāstu, katrs piedalās konkursā par Latvijas Olimpiskās komandas kreklu ar dalībnieku autogrāfiem. Trīs laimīgie balvas ieguvēji tiks noteikti izlozes kārtā pēc nejaušības principa un paziņoti 1.septembrī. Šā iemesla dēļ ikvienam, kas iesaistās šajā projektā, vietnei “www.mansolimpietis.lv” jāuztic arī sava e-pasta adrese, lai varētu nosūtīt informāciju, ja gadījumā būs paveicies laimēt vienu no balvām.

Pašapliecināšanās, līdzi jušana, uzmundrināšana, sūtot pozitīvo enerģiju Latvijas olimpiešiem, vietnē “www.mansolimpietis.lv” turpināsies līdz 1.septembrim.

Pievieno komentāru

Sports