Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ilzenē noskaidros stiprākos

Alūksnes novada Ilzenes pagastā 26.jūlijā jau trešo reizi norisināsies apvidus šķēršļu skrējiens. Sacensības pulksten 18.00 sāksies Ontu ciemā pie piemiņas zīmes „Ganiņš”.

“Šogad trasi veidojam kompaktāku, lai skatītājiem būtu interesantāk un vairāk ko redzēt. Trase ir izveidota turpat, kur iepriekš, un tās kopējais garums ir apmēram pieci kilometri. Dalībniekiem būs jāpārvar 20 šķēršļi, kuri ir gan dabiski veidojušies, piemēram, upe, gan mākslīgi radīti, piemēram,  kāpjamā siena, ko dāvā SIA “Deiwoss”. Ir šķēršļi, kuri nemainīgi būs jāpārvar arī trešo gadu, taču esam radījuši arī jauninājumus. Kādi tieši tie būs, lai paliek noslēpums un dalībniekiem būtu interesantāka cīņa,” saka Ilzenes sporta darba organizatore Aira Vērse un piebilst, ka dubļu pietiks gan sausu, gan lietainu laika apstākļu gadījumā. Jaunums šogad būs komandu cīņas. “Iepriekš varēja piedalīties tikai individuāli, bet pēc pašu dalībnieku lūguma esam izlēmuši ļaut startēt arī komandām. Komandā startēt ir interesantāk un nedaudz vieglāk, jo cits citam var palīdzēt. Komandā jābūt četriem dalībniekiem, no kuriem vienai obligāti jābūt sievietei,” pauž A.Vērse.


“Pagājušajā gadā piedalījās 40 dalībnieki, bet šogad ceram sagaidīt vēl lielāku dalībnieku pulku. Interese ir! Ik dienas saņemam zvanus ar patiesi ieinteresētiem zvaniem. Interesanti, ka zvanīja un vaicāja par mūsu pasākumu pat no Liepājas. Pagājušajā gadā šķēršļu skrējienā dalībnieki bija ieradušies ne vien no Alūksnes un Apes novadiem, bet arī Gulbenes un Valmieras,” stāsta A.Vērse. Labākie šķēršļu pārvarētāji balvās saņems īpašo skrējiena kausu ar Ontu ciema zīmi „Ganiņu”, kā arī vērtīgas atbalstītāju dāvātās balvas. Sacensības organizē biedrība “Ilzenes attīstībai” sadarbībā ar pagasta pārvaldi, centru “Dailes”, vietējiem zemniekiem un sporta entuziastiem. Apbalvošana būs Ilzenes estrādē pulksten 20.00, pēc tam – zaļumballe.

Pievieno komentāru

Sports