Īstiem veloekstremālistiem īstas izturības sacensības

Biedrība "Par stipru Latviju" sadarbībā ar biedrību "24h" no 30.maija ir sākusi gatavošanos vienām no ekstremālākajām velo sezonas sacensībām - 24 stundu izturības braucienam. Šajā gadā tas norisināsies 7.un 8.augustā. Vieta kopš pagājušā gada ir palikusi nemainīga - Ogres un Ikšķiles apkārtne, bijušajā Tobago X autotrase un Ogres Zilie kalni. Simboliskais starts gan tiks Ikšķiles centrā 7.augustā Pilsētas svētku ietvaros.

Pati trase kopš pagājušā gada brauciena nav cietusi lielas izmaiņas. Aplis būs aptuveni 12 km garš. Pārsvarā tas ir iezīmēts mežā, taču daļa no būs arī atklātā vietā. Potenciālie dalībnieki ir sadalīti vairākās grupās. Paši izturīgākie tiek aicināti cīnīties par uzvarētāju lauriem individulajā vērtējumā. Dalībniekiem, kuri nejūtās tik pārliecināti par savām spējēm ir iespējas veidot divu cilvēku komandu un startēt pāru sacensībās. Jau pagājušajā gadā atsaucību ieguva iespēja sacensībās startēt komandu grupā, kurā var pieteikt četrus dalībniekus.

Organizatori sagaida ne tikai jau pieredzējušus šāda veida sacensību dalībniekus, bet arī velobraucējus, kas vēlas pārbaudīt savus spēkus, mērķtiecību un gribasspēku. Ikviens dalībnieks varēs sešās stundās nobraukt tik apļus, cik prāts, gribasspēks un trenētība atļaus.

Pieteikšanās jau ir sākusies un to var izdarīt www.parstipru.lv.

Braucienu rīko biedrība „Par stipru Latviju!", kas agrāk ir rīkojusi gan Ginesa rekorda uzstādīšanu Daugavas stadionā, gan neseno „Stipro skrējienu".

Tiekamies TOBAGO X trasē 1.maijā un Ikšķilē 7.augustā!

Pievieno komentāru

Sports