Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izaicinājums septiņu stundu garumā 3

Jau otro gadu pēc kārtas tika rīkotas sacensības “Gulbenes Power Games”. Sacensību dalībnieku saime kļūst arvien lielāka.


Sacensību organizatoru Jāni Gineviču priecē, ka šogad uz sacensībām bija ieradušies atlēti no daudzām Latvijas malām – Rīgas, Valmieras, Kocēniem, Balviem, Madonas, Jaungulbenes, Līgo, Vecpiebalgas, Rēveļiem, Gulbenes un citām vietām.


Veļ riepas, ceļ baļķi, nes maisus


Šogad sportisti tika sadalīti grupās: jauniešu grupa (no 18 līdz 35 gadiem) un veterāni (no 35 gadiem). Sacensībās piedalījās arī dāmas - sieviešu grupa (no 18 gadiem un vecākas). Kopā bija 26 dalībnieki – 18 jaunieši, 4 veterāni un 4 sievietes.


J.Ginevičs stāsta, ka katram dalībniekam bija jāpievar deviņi vingrinājumu kompleksi, kas ietvēra riepu velšanu, baļķu celšanu un velšanu, ragavu stumšanu un vilkšanu, pievilkšanos, pumpēšanos, maisu nešanu un mešanu un citi. “Šogad tas bija īsts septiņu stundu maratons, kuru dalībniekiem nācās izturēt, tāpēc vēlos pateikt ikvienam dalībniekam milzīgu paldies un izrādīt visdziļāko cieņu, jo viņi bija gatavi pieņemt šo smago izaicinājumi. Uzskatu, ka ikviens no viņiem ir uzvarētājs, jo cīnījās līdz pēdējam, lai arī cik grūti bija, viņi centās parādīt maksimāli labus rezultātus,” saka sacensību organizators.


Kopvērtējumā dāmu grupā uzvaras lauri – Kristīnei Kuzņecovai (“Crosfit Jugla”), 2.vietā – Sandra Garkalne (“Crosfit Jugla”), 3.vietā – Egija Blomniece (Balvi). Jauniešu grupā 1.vietu izcīnīja Armands Zvirbulis (Gulbene/”Crosfit Jugla”), 2.vietā – Alvis Rogozins (Vecpiebalga), 3.vietā – Kristaps Cīrulis (“Crosfit Jugla”). Veterānu grupā uzvaru izcīnīja Ilvars Glāznieks (Jaungulbene), 2.vietā – Dzintars Abakoks (“Gulbenes K.S.P.”), 3.vietā – Armands Šūmanis (“Crosfit Jugla”).


Vai rīkos arī nākamgad?


Šogad sacensības tika rīkotas telpās un daļa vingrinājumu – ārā.


“Vēlējāmies maksimāli nodrošināt dalībnieku labsajūtu, jo šogad vasara ir tik neprognozējama,” skaidro J.Ginevičs un piebilst, ka, beidzoties pasākumam, sajūta pašam bija tāda, it kā būtu noskrējis maratonu un triatlonu vienlaikus.


“Nespēju vairs nostāvēt kājās, bet tajā pašā laikā gandarījums par padarīto un sacensību iznākumu bija ļoti patīkams, jo pēc sacensībām nāca klāt dalībnieki un teica paldies par lielisko pasākumu un interesējās, vai nākamgad tās tiks rīkotas atkal. Lai arī sacensības ir beigušās, bet man jau ir domas par nākamajām sacensībām, kuras tiks rīkotas nākamvasar. Vēlme ir neapstāties pie iesāktā, bet gan padarīt šo pasākumu ar katru gadu grandiozāku un interesantāku,” nākotnes iecerēs dalās J.Ginevičs un piebilst, ka šīs sacensības nebūtu bijis iespējams noorganizēt bez atbalsta, ko sniedza gan ģimene, gan radinieki, gan draugi, gan atbalstītāji. Ikvienam no viņiem J.Ginevičs saka lielu paldies.


“Man prieks, ka mūsu pilsētā ir tik daudz atsaucīgu cilvēku, kas sniedz palīdzību un atbalstu jaunām idejām, jo viens tu neesi cīnītājs, bet, ja ir atbalsts, tad tu esi spējīgs paveikt jebko,” saka sacensību organizators.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

to Ku

Viņš bija labākais no Vītoliem

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.07 19:05

Sports