Izbraukuma spēlē piekāpjas jēkabpiliešiem

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" izbraukumā ar 1:3 piekāpās Jēkabpils SC.

Pirmais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā un nevienai komandai neizdevās gūt vārtus.

Pēc pārtraukuma saimnieki 14 minūšu laikā guva trīs vārtus, un spēles iznākums praktiski bija skaidrs.

Pēdējās desmit minūtēs mūsējie savērpa īstu virpuli pie jēkabpiliešu vārtiem, bet realizēt izdevās tikai vienu momentu. Renārs Šķenders eleganti pārmeta bumbu pāri vārtsargam un rezultātā 1:3.

Brīdinājumu nopelnīja Valentīns Surovs.

Čempionāta pēdējā mājas spēle notiks Gulbenes stadionā 25.oktobrī 14.00 ar Rīgas FK "Daugava". Tad vēl izbraukumi uz Tukumu un Ventspili, un garā futbola sezona būs noslēgusies.