Izbraukuma spēlē zaudē liepājniekiem

Latvijas pirmās līgas futbola čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda izbraukumā ar 3:4 piekāpās HFK "Liepājas Metalurgs" futbolistiem.

Kārtējo reizi mūsējie uz Liepāju devās ne tai labākajā sastāvā. Dažiem jau tā kļuvusi par slimību - ignorēt izbraukuma spēles. Diemžēl būs jāatsakās no dažu futbolistu pakalpojumiem, jo lūgties nevienam neiesim. Liepājā laukumā devās pat komandas treneris Gatis Rikveilis un nospēlēja labi.

Pirmajās minūtēs laukuma saimnieki ar aktīvām darbībām centās uzspiest savu spēli, bet gulbenieši ar pretuzbrukumiem spēli izlīdzināja. Liepājnieki gan pirmie atklāja rezultātu, bet Renārs Šķenders jau pēc divām minūtēm „apzaga" vārtsargu un 1:1. Saimnieki tomēr panāca 3:1 un pirmā puslaika izskaņā arī 3:1 savā labā.

Otrā puslaika sākumā Jānis Lapss panāca 3:2, bet jau pēc minūtes R.Šķenders izlīdzināja rezultātu 3:3 (vārtu guvumu ieskaitīja saimnieku aizsargam). Spēle turpinājās līdzīga, līdz saimnieku labākais uzbrucējs, izmantojot individuālo tehniku, guva ceturtos vārtus. Spēles izskaņā mūsu futbolisti uzbruka daudz un bija nospiedošā pārsvarā, bet rezultāts nemainījās. Lieliskas izdevības bija J.Lapsam un Artim Timeniekam, tomēr...

Diemžēl no Liepājas punkti netika atvesti. Bez minētajiem futbolistiem spēlēja Einārs Zaķis (labākā spēle vārtos šajā sezonā), Dainis Tašiņš, Valentīns Surovs, Raitis Šolins, Valērijs Sircovs, Ivans Jevstignejevs, Jānis Ramans un Mikus Rubenis.

Nākamā spēle pirmajā līgā notiks Gulbenes stadionā 20.septembrī pulksten 16.00 ar FK "Valmiera/Viktorija". Savukārt 21.septembrī Gulbenē pulksten 13.00 notiks 2.līgas spēle, kurā gulbenieši uzņems Madonas FK "Kvarcs". Atceroties nepelnīto zaudējumu Madonā (2:3), mūsu komandai ir visas izredzes revanšam.