Izcīna bronzas medaļas

Eiropas kausa izcīņas trešajā posmā Itālijā, Čezānas trasē, divniekos pagājušajā nedēļā labākā Latvijas ekipāža mūsu Edgars Maskalāns un Raivis Broks pirmo reizi šajā sezonā kāpa uz goda pjedestāla.

Divu braucienu summā bobslejisti uzrādīja trešo labāko rezultātu, viņi zaudēja tikai divām Šveices ekipāžām.

Četriniekos labākā Latvijas ekipāža E.Maskalāns/ R.Broks/ Kristaps Kalniņš/ Raitis Teters-Teterovskis 23 komandu konkurencē šoreiz ierindojās 6.vietā.

Šogad Eiropas kausa sacensības ir beigušās, tās turpināsies tikai pēc jaunā gada. Kā informē interneta portāls "www.esports.lv", E.Maskalāns pēc jaunā gada, visticamāk, jau startēs Pasaules kausa izcīņā dažādās Eiropas trasēs.

Savukārt Pasaules kausa izcīņas 3.posma sacensībās Leikplesidā, ASV, Latvijas divnieks Jānis Miņins un mūsu Daumants Dreiškens 26 komandu konkurencē finišēja 12.vietā. Pēc pirmā brauciena Latvijas bobslejisti ieņēma 13.vietu, savukārt otrajā braucienā viņiem izdevās pakāpties uz 10.vietu, abu braucienu summā tas deva 12.vietu.

Četrinieku sacensībās J.Miņins/ D.Dreiškens/ Oskars Melbārdis/ Intars Dambis izcīnīja 9.vietu. Kopumā sacensībās startēja 24 ekipāžas.

Pirmajā braucienā Latvijas labākā ekipāža uzrādīja 8.labāko rezultātu, bet otrajā braucienā - 9.rezultātu, tāda pati vieta arī kopvērtējumā. Uzvarētājiem krieva Aleksandra Zubkova ekipāžai Latvijas bobslejisti zaudēja 0,83 sekundes.