Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izcīna čempiona titulu

Motosportists Didzis Gorbenko sezonas gaitā tiek galā ar visām grūtībām
Ar sacensībām augusta beigās ir beidzies Latvijas čempionāts motokrosā. Šosezon tajā startēja arī prāvs mūsu motosportistu pulks, taču vislabāk ir veicies Didzim Gorbenko, kurš savā H14 klasē tikai pirmajā posmā izcīnīja 2.vietu, bet pārējos septiņos posmos kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena un arī kopvērtējumā izcīnīja čempiona titulu.

Didzis ir ļoti apmierināts ar sezonas gaitā paveikto. "Ir izcīnītas pirmās vietas, beidzot ir panākumi, ir jūtams arī progress. Esmu ļoti priecīgs, ka biju iekļauts arī 14 Latvijas izlases kandidātu sastāvā. Tur netika vērtēts ne naudas maks, bet gan sportistu panākumi un rezultāti. Starp trim labākajiem, kas startēs Eiropas nāciju kausā, tomēr netiku izvēlēts, taču tik un tā bija liels prieks. Kā vēlāk noskaidrojās, tika vērtēta arī tehnika, bet man diemžēl starp šiem 14 kandidātiem tā bija vissliktākā," stāsta Didzis. Viņš ir gandarīts, ka beidzot ir izdevies izcīnīt čempiona titulu, lai arī sezonas gaitā bija jāiziet cauri diezgan lielām grūtībām - bija sarežģījumi ar tehniku, arī ar veselību bija problēmas, taču viņš veiksmīgi ticis ar visu galā.  

Paldies atbalstītājiem

"Lielu paldies gribu pateikt saviem vecākiem, kuri manis dēļ ir gatavi darīt visu iespējamo. Mamma ir kļuvusi par lielu atbalstītāju un vienmēr brauc līdzi uz motokrosiem. Savukārt tētis man ir gan mehāniķis, gan treneris, gan arī vienkārši ļoti labs tētis. Viņš palīdz piepildīt manu sapni par braukšanu motokrosā. Protams, paldies arī maniem faniem, kuri ikreiz pulcējas uz motokrosiem un atbalsta mani. Tas man dod papildu stimulu cīnīties par labiem rezultātiem," saka Didzis. Ļoti pateicīgs viņš ir arī saviem pašreiz vienīgajiem sponsoriem firmai "Fixit". Didzis cer, ka varbūt atsauksies arī vēl kāds sponsors vai labdaris.

 

"Daudziem sportistiem, kuru rezultāti nav nemaz tik labi, ir daudz sponsoru. Man jau šajā sezonā ir labi rezultāti un arī turpmāk esmu gatavs cīnīties par vislabākajiem rezultātiem," saka jaunietis.

 

Plāni arī nākamajai sezonai

Nākamgad Didzis noteikti atkal piedalīsies Latvijas čempionātā, paceļot latiņu augstāk un startējot MX1 klasē. "Domāju, ka jau šogad būtu varējis pacīnīties par trijnieku šajā klasē, taču šī iespēja man būs arī nākamgad. Gribētos mēģināt startēt arī Eiropā. Tas ir diezgan reāli, taču, protams, viss ir atkarīgs no finansēm - dalības maksas tur ir krietni lielākas, arī tādēļ būtu nepieciešams kāda sponsora atbalsts," saka motosportists.

 

Didzis atzīst, ka motosports viņam jau ir kļuvis par dzīvesstilu, viņš nav ar mieru tam šobrīd atmest ar roku, jo tikai tagad sāk parādīties panākumi.

 

"Esmu sazinājies ar Kasparu Stupeli, kas ir palīdzējis daudziem motosportistiem Latvijā izstrādāt fiziskās sagatavotības treniņus. Pa ziemu esmu nolēmis veltīt īpašu uzmanību fiziskajai sagatavotībai, lai nākamās sezonas sākumā esmu labā formā. Ziemā noteikti startēšu arī skijoringa sacensībās. Tā būs vēl papildu iespēja sagatavoties nākamajai sezonai," saka Didzis.

Pievieno komentāru

Sports