Izcīna godalgotas vietas

Jaungulbenes pagasta atlēti ar panākumiem startējuši gan Latvijas kausa izcīņas 3.posma sacensībās svarbumbu celšanā Rugājos, gan arī profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" rīkotajās sacensībās svaru stieņa celšanā guļus Mālpils profesionālajā vidusskolā, informē pagasta sporta dzīves organizators Arnis Cāns.

Svarbumbu celšanas sacensībās sportistu rezultāti tika vērtēti „garajā ciklā". Jauniešu konkurencē svaru kategorijā līdz 63 kilogramiem sīvā cīņā 3.vietu izcīnīja Mareks Sivakovs, kura rezultāts bija 80 paceltas reizes - ne pārāk tālu bija arī 1. un 2.vieta, taču beidzās vingrinājuma izpildei paredzētais laiks.

Svaru kategorijā līdz 73 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Dāvis Jermacāns ar rezultātu 112 reizes. 2.vietu svaru kategorijā līdz 85 kilogramiem ieguva Nauris Jermacāns ar 100 reizēm. Visi pieminētie sportisti cēla 16 kilogramus smagas svarbumbas. Vīriešu konkurencē, ceļot 24 kilogramus smagas svarbumbas, 3.vietu svaru kategorijā līdz 95 kilogramiem izcīnīja Haralds Puriņš ar 62 reizēm. Tāds pats panākums - Alvim Makejevam svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem, viņa rezultāts bija 58 reizes.

Sacensībās svaru stieņa spiešanā guļus labus rezultātus uzrādīja Jaungulbenes profesionālās vidusskolas audzēkņi Rauls Garais un Linards Rācenis. Abi sportisti startēja svaru kategorijā virs 93 kilogramiem. Rauls ar pacelto 160 kilogramu svaru stieni izcīnīja 1.vietu, bet Linards, pieveicot 147,5 kilogramus, ieguva 2.vietu. Abās sacensībās komandu treneris bija Gunārs Pāvuliņš.