Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izcīna kārtējo uzvaru

16.oktobrī norisinājās Alūksnes novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, kas vienlaikus bija arī VI Latvijas kausa posms. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." šajās sacensībās pārstāvēja 12 dalībnieki.

Dalībniekiem bija jāveic viens vingrinājums - svaru stieņa spiešana guļus. Svaru kategorijā līdz 52 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Kristaps Fjodorovs ar rezultātu 37,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 56 kilogramiem uzvaras laurus plūca Arnis Petručēns ar rezultātu 45 kilogrami. Andrejs Šilo 1.vietu izcīnīja svaru kategorijā līdz 67,5 kilogrami - viņa rezultāts 87,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 75 kilogramiem Jānis Kravalis ar rezultātu 130 kilogrami izcīnīja 2.vietu.

 

5.vietā šajā kategorijā ierindojās Normunds Aizupietis ar rezultātu 100 kilogrami un 6.vietu - Roberts Bašķers ar rezultātu 100 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 82,5 kilogramiem 3.vietu ieguva Gints Šķenders ar rezultātu 142,5 kilogrami. Kristaps Kravalis ar rezultātu 127,5 kilogrami izcīnīja 4.vietu svaru kategorijā līdz 90 kilogramiem.

 

Svaru kategorijā līdz 100 kilogramiem ar rezultātu 160 kilogrami 5.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis. Artūrs Losevs ar rezultātu 182,5 kilogrami svaru kategorijā līdz 125 kilogramiem ieguva 3.vietu, 4.vietā ierindojās Intars Grāvītis ar rezultātu 175 kilogramiem. Andris Leišavnieks ar rezultātu 180 kilogrami svaru kategorijā virs 125 kilogramiem izcīnīja uzvaru.

 

Komandu vērtējumā sporta kluba "Gulbenes K.S.P." komanda ieguva 1.vietu, un arī Latvijas kausa pauerliftinga kopvērtējumā komanda ar 41 punktu saglabā 1.vietu.

 

Sporta kluba "Gulbenes K.S.P." pārstāvis A.Cīrulis saka, ka uzvara komandai nākusi negaidīti, taču tā bija pelnīta. "Esmu gandarīts par visu mūsu sasniegtajiem rezultātiem. Pretinieki bija ļoti spēcīgi, taču mūsu puiši uzrādīja ļoti augstus rezultātus. Tagad ar mūsu komandu ir sākuši rēķināties. Daudzas komandas pat ir mazliet šokētas par mūsu uzrādītājiem sasniegumiem. Man ir patiess prieks, ka šī gada laikā mēs esam sevi pierādījuši," saka A.Cīrulis.

 

"Esmu sācis piesaistīt jaunus šā sporta veida piekritējus. Patīkami, ka viņi jau savās pirmajās sacensībās izcīna medaļas. Lai saglabātu 1.vietu Latvijas kausā, mums nāksies braukt arī uz atlikušajiem četriem kausa posmiem. 1.vieta kopvērtējumā mūsu komandai būtu ļoti labs sasniegums."

 

A.Cīrulis komandas vārdā saka paldies Gulbenes sporta centram un veikalam "Gigants LV" par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports