Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izcīna Rankas kausu minifutbolā

Pagājušajā sestdienā bijušās Rēveļu pamatskolas sporta laukumā notika Rankas kausa izcīņa minifutbolā, informē Rankas pagasta pārvaldes speciālists sporta jautājumos Pēteris Zelčs.

Sacensībām bija pieteikušās septiņas komandas: Lizuma vidusskola, Rankas pamatskola, Gaujienas vidusskola, Jaunpiebalgas vidusskola, Grundzāles vidusskola, Tirzas pamatskola un Druvienas pamatskola, taču Druvienas pamatskola diemžēl neieradās uz spēli.  

Komandas savā starpā izspēlēja vienu spēli. Uzvaru turnīrā izcīnīja Rankas pamatskolas komanda. 2.vietā ierindojās Gaujienas vidusskola, savukārt 3.vietā - Jaunpiebalgas vidusskola. Par turnīra labākajiem spēlētājiem tika atzīti Aivis Vucāns (Rankas pamatskola), Raivis Kazāks (Gaujienas vidusskola), Elvis Elksnis (Jaunpiebalgas vidusskola), Kaspars Zālītis (Grundzāles vidusskola), Edijs Dāvis Rečs (Tirzas pamatskola) un Jēkabs Čudarkins (Lizuma vidusskola).

 

Balvas sportistiem sagādāja AS "Rankas piens" (Aldis Spalviņš) un Rankas pagasta pārvalde.


P.Zelčs pateicas arī ZS "Ķelmēni" un Jurim Paulovičam, SIA "Grantiņi-1" un Aldim Stūriškam, SIA "Rubate" un Mārim Sliedem, kā arī Aldim Dikmanim un Rankas pagasta pārvaldes vadītājam Mārim Jansonam, ar kuru atbalstu tika sakārtots futbola laukums.

Pievieno komentāru

Sports