Izcīna sudraba godalgu


Sestdien, 11.jūnijā, Jūrmalā Majoru pludmalē lietū, vējā un 9 grādu temperatūrā notika Latvijas Sporta veterānu savienības 53. sporta spēles pludmales volejbolā. Gulbenes novada dāmu komanda (Solvita Vīcupa, Iluta Rudzīte, Inita Medne) S 40+ grupā izcīnīja otro vietu.

Lai gan pieteikušās bija septiņas komandas, nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ ieradās sešas komandas, no kurām vēl viena - Jelgava - nespēlēja. Tādējādi piecas komandas savstarpēji izspēlēja apli - katra ar katru.

Pirmā spēle tika aizvadīta ar Līvānu novada komandu. Tika izcīnīta pirmā uzvara ar rezultātu 2:0. Otrajā cīņā ar Liepāju mačs norisinājās trīs setos. Izšķirošajā trešajā setā gulbenietes tomēr piekāpās liepājniecēm. Trešajā mačā ar pēdējo vismaz trīs gadu čempionēm no Jūrmalas – zaudējums ar rezultātu 0:2. Ceturtā spēle ar spēcīgo Rīgas komandu tika nospēlēta izcili - uzvara ar 2:0, kas gulbenietēm nodrošināja sudraba godalgas!

Latvijas Sporta veterānu savienības 53. sporta spēles tuvojas izskaņai, palikušas noslēdzošās sacensības vieglatlētikā, minifutbolā, volejbolā, basketbolā, kas norisināsies 16. un 17.jūlijā Aizkrauklē.

Pievieno komentāru

Sports