Izcīna sudraba medaļas

Lielisku panākumu guvuši FB "Gulbene 2005" zēnu U-12 grupas komanda. Priekuļu kausa izcīņā desmit komandu konkurencē izcīnīta 2.vieta un sudraba medaļas.

Šis zēniem bija pirmais turnīrs bez sava ilggadējā trenera Borisa Jamkovija, kurš pāragri šķīrās no mums. Panākums turnīrā ir zīmīgs paldies trenerim Borisam par ieguldīto darbu. Komandu turpina trenēt B.Jamkovija audzēknis Dainis Tašiņš.


Priekuļos pirmajā spēlē neizšķirts 0:0 ar Rīgas FK "Dinamo". Otrajā spēlē negaidīti ar 4:2 uzvarēta spēcīgā Smiltenes BJSS I komandu. Trīs vārtus guva Oto Niks Patmalnieks, vienus - Tins Tīrums.

 

Trešajā spēlē ar 3:1 pārspēti arī FK "Valmiera" futbolisti. Visus trīs vārtus guva Artūrs Vilnis.

 

Apakšgrupas noslēguma spēlē ar 2:1 uzvara pār FK "Aizkraukle". Abus vārtus guva A.Vilnis. Izcīnīta pirmā vieta un pusfinālā jāspēlē ar Smiltenes BJSS II komandu.

 

Spēle noslēdzās 0:0, bet mūsu zēni bija labāki pēcspēles soda sitienos ar 4:3. Finālam ar Jēkabpils SC spēka vairs nepietika, un rezultātā - zaudējums un otrā vieta. Bez minētajiem futbolistiem spēlēja arī Kārlis Artūrs Kaminskis, Sindijs Balckars, Deivids Bedeicis, Alens Poliņš, Dāvis Poļaks un Zandis Tīrums.

Pievieno komentāru

Sports