Izcīna uzvaru

Vidzemes hokeja čempionāta pirmās līgas spēlē FHK „Gulbene" komanda ar 7:4 uzvarēja HK „Vijciems".

Spēles pirmajā trešdaļā rezultātu atklāja Ivo Kindzulis no Denisa Kozlovska un Dmitrija Novikova piespēlēm.

Otrajā trešdaļā pretinieki panāca 1:1, bet vēl pēc minūtes mūsējie nonāca zaudētājos ar 1:2. Trešdaļas izskaņā D.Kozlovskis no I.Kindzuļa piespēles atjaunoja neizšķirtu - 2:2.

Spēle kulmināciju sasniedza trešās trešdaļas sākumā. Divu minūšu laikā tika gūti četri vārti. Vispirms D.Kozlovskis 10 (!) sekunžu laikā guva divus vārtus. Tad ar precīzu metienu atbildēja Vijciems - un 4:3. Sekoja vēl viens precīzs D.Kozlovska metiens (piespēle Gatim Rikveilim) - un 5:3.

Turpinājumā pretinieki guva vienus vārtus, bet mūsējie atbildēja ar diviem. Lielisku reidu pāri visam laukumam realizēja D.Novikovs, bet treknu punktu spēlei pielika D.Kozlovskis. Rezultātā uzvara ar 7:4.

Metienu attiecība 22:16 gulbeniešu labā, soda minūtes 20:12.

Spēles laikā neiztika bez maziem incidentiem, bet tas nespēja ietekmēt rezultātu.

Nākamā spēle gulbeniešiem paredzēta 2.martā pulksten 19.30 ar HK „Seda".