Izcīnīs Latvijas čempionu titulu šautriņmešanā

Priekuļu viesnīcā "Best Western Hotel Tigra" 29. un 30.novembrī pulcēsies spēcīgākie Latvijas šautriņmetēji, lai noskaidrotu Latvijas čempionus individuāli, pāros, kā arī papildspēlēs "Bullis" un "Summa".

Šogad Latvijas čempionāts šautriņu mešanā notiks jau astoņpadsmito reizi pēc kārtas, savukārt nākamgad būs tieši 20 gadi, kopš šautriņu sporta veids ienācis Latvijā.

 

Sestdien visu dienu kungi un dāmas piedalīsies individuālajās sacensībās un cīnīsies par tiesībām vakarā spēlēt uz fināla stenda, lai iegūtu Latvijas čempionu titulu. Starp dalībniekiem būs arī iepriekšējā gada Latvijas čempioni, kuri, protams, centīsies aizstāvēt savus titulus.

 

Svētdien visi pulcēsies uz pāru sacensībām, lai noskaidrotu spēcīgākos dāmu un kungu duetus. Sacensībās piedalīsies arī šāgada Latvijas izlases dalībnieki Žanis Buklovskis, Arnis Vents, Oskars Kovaļevskis, lizumnietis Kristaps Deksnis, kā arī lizumniete Zeltīte Putniņa, kas ir pieckārtēja Latvijas čempione, un Ieva Brikmane - Buklovska (šāgada Baltijas čempione).

 

Sīkāku informāciju par sacensībām var gūt Latvijas Darts organizācijas mājas lapā "www.latviadarts.com", sūtot e-pastu uz "info@latviadarts.com" vai zvanot pa tālruni 26406200.

Pievieno komentāru

Sports