Izpilda 21 soda metienu, līdz noskaidro uzvarētāju 84

Vidzemes hokeja čempionātā HFK "Gulbene" ar 6:5 pēcspēles soda metienos uzvarēja komandu Rubate. Pirms spēles bija manāma liela ažiotāža, par ko liecināja arī vairāk kā pusotra simta līdzjutēju no Gulbenes. Tik kuplu skatītāju pulku Valmieras hokeja halle nebija sen redzējusi. Paldies visiem par atbalstu!

Spēle sākās ar Rubates komandas uzbrukumiem, jo viņu komandā tomēr spēlē vairums pieredzējuši hokejisti. Ceturtajā minūtē noraidījumu saņēma Vjačeslavs Ruļovs un Edgars Mohovikovs no Rubates to pārvērta vārtu guvumā.

Pirmajā trešdaļā divas reizes tika noraidīts Toms Mezītis, bet Gulbenes komanda neprata izmantot vairākumu. Savukārt trešdaļas izskaņā divas kļūdas aizsardzībā, un T.Mezītis no Jura Kaktiņa piespēles panāk 2:0, bet Igors Mežkuts no Uģa Kindzuļa piespēles jau 3:0 Rubates labā. Tā arī noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otrajā trešdaļā noraidīti tika Ignats Safronovs un Sandis Vītols, bet gulbenieši atkal nemācēja realizēt vairākumu. Toties, spēlējot vienādos sastāvos, tika gūti daudzi vārti. Vispirms minūtes laikā divas reizes precīzi bija HFK "Gulbene" spēlētāji. Andra Āboliņa un Daiņa Ozoliņa piespēles izmantoja Vjačeslavs Ruļovs, tad D.Ozoliņš guva vārtus pēc V.Ruļova piespēles. Tūlīt gan Rubates komanda atvēsināja pretiniekus, jo vārtus pēc I.Mežkuta piespēles guva S.Vītols. Trešdaļas izskaņā komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem. J.Kaktiņš panāca 5:3, bet Raimonds Lenčiks no Kaspara Liepiņa piespēles trešdaļu noslēdza ar 4:5.

Trešā trešdaļa sākās ar T.Mezīša nesportisku uzvedību un 10 soda minūtēm. Sekoja Aivara Zača noraidījums uz 2 minūtēm, bet pretinieki kārtējo reizi labumu no tā neguva.

Turpinājumā sākās dīvainas lietas. Abu komandu spēlētāji aizmirsa par hokeju, bet pievērsās cīņas sportam. Ļoti rupji nospēlēja A.Āboliņš un saņēma sodu 5+20 minūtes. Tas nozīmēja, ka jādodas uz ģērbtuvēm. Uz karstām pēdām par sarunām ar tiesnesi 10 minūtes nopelnīja Raitis Āboliņš(Gulbene). Papildus vēl divas minūtes saņēma Jānis Pāvuliņš un gulbenieši piecas(!) minūtes spēlēja mazākumā, no kurām divas minūtes trijatā pret pieciem Rubates hokejistiem. Rezultāts nemainījās. Vēl vairāk. Viens pēc otra noraidījumus saņēma rubatieši E.Mohovikovs, T.Mezītis un S.Vītols. Minūti pirms pamatlaika beigām jau gulbenieši ieguva skaitlisko vairākumu. Spēlēt bija atlicis tikai 48 sekundes, kad Igora Šakurova piespēli vārtu guvumā realizēja V.Ruļovs - 5:5. Spēle tā arī noslēdzās.

Sākās loterija, ko sauc par pēcspēles soda metieniem (bullīšiem). Kaut kas tāds sen hokejā nebija redzēts, jo abas komandas kopā izpildīja 21 soda metienu, līdz noskaidroja uzvarētāju. Rubates komandā U.Kindzulis un Ivo Kindzulis pa diviem metieniem nerealizēja, pa reizei kļūdījās I.Mežkuts, A.Začs un Jānis Sudrabs, bet J.Kaktiņš vienu reizi bija precīzs, bet trīs reizes kļūdījās. HFK Gulbene komandā Andris Jaunbērziņš kļūdījās divas reizes, bet D.Ozoliņš vienu reizi. R.Lenčiks vienu reizi bija precīzs, bet divas reizes kļūdījās. Savukārt uzvaras vārtus guva V.Ruļovs, lai gan pirms tam trīs reizes bija kļūdījies.

Līdz ar to gulbenieši uzvarēja rubatiešus ar 6:5. Abas komandas saglabā augstas vietas turnīra tabulā, un tas nozīmē, ka abas komandas turpinās cīnīties.

Daži vārdi pēc spēles. Divas komandas no Gulbenes nozīmē, ka mūsu pilsētā un rajonā ir labs hokejistu potenciāls. Ļoti gribētu, lai abu komandu vadītāji tomēr būtu spējīgi tikt galā ar dažiem nelīdzsvarotiem spēlētājiem, kuri degradē visu hokeja būtību. Incidents pēc spēles hokeja halles vestibilā nedara godu nevienam. Ir jāmāk zaudēt un arī jāmāk uzvarēt ar godu. Ja goda nav - sportam jāsaka ardievas. Ceru, ka abu komandu spēlētāji izdarīs secinājumus, un ieguvēji būs skatītāji un HOKEJS.

Pievieno komentāru

Komentāri 84

Pēteris Melbārdis

Neskatoties uz publiskiem un personu aizskarošiem apvainojumiem(kas ir dokumentāli pierādāms) no zināmās personas puses,neviens Rubates hokeja komandas dalībnieks fizisku spēku pret sievieti nav pielietojis.Par iepriekšminēto incidentu lems VOC disciplinārā komisija(tā ir VOC vadības iniciatīve).

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 18:01

XXX

Cienītie apvainotie Rubates spēlētāji! Par publisku apvainošnu es iesaku Ingu iesūdzēt tiesā un kārtīgu kompensāciju pieprasīt "Par neslavas celšanu", "Par goda un cieņas aizskaršanu" , bet ne dūres vicināt.Man vecāki mācīja, pret sievieti roku necelt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 15:12

to 4 udo

Pareizi, liekat mieru Ingau Ruļovai, pievērsīsinmies Pēterim Melbērdim un Igoram Mežkutam. Tie ir divi intrigu meisteri,kuriem līdzīgu nav. Pēteri, cik ilgi tu ap***īsi savu komandundu un melosi saviemn spēlētējiem? Igor, lai arī
šī brīža staklīte ir no policijas, vai TEV NAV KAUNS MELOT SAVIEM KOMANDAS BIEDREINM.

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 01:13

4udo

Cik jus visi esat aprobezoti cilveki! Neviens neapsriez speles panjemienus , hokeistu spejas un visparejo speles gaitu.Provinces doma6ana un provinces uzvediba.Un liekat ta4u miera to neizglitotu Ingu Ruljovu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 23:02

Tad beidzot ir izpaudusies gulbeniešu raksturīgākā iezīme - SVEŠĀ MAKĀ NAUDU SKAITĪT!

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 19:52

ufo

Nevajag taču te komentāros Martuseviču nolikt...Cilvēks itkā cenšas,lai visiem labāk...Cita lieta par to, cik kurš saņem, bet ja godīgi,katram jau pienākas tik,cik viņs ir nopelnījis...
Ja tev anonīmais rakstītāj liekas,ka Martusevičs (tas,kurš bez zobiem) pārāk daudz pelna,droši vari viņam šo tik ļoti "ienesīgo biznesu" atņemt...Organizē,rīkojies,un arī tu varēsi pelnīt tik,cik sirds kāro...

P.S. Vienkārši pretīgi publiskajā telpā lasīt apvainojumus - sākot par Igni un dažiem citiem hokejistiem,un beidzot ar Arni M uttt...

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 19:03

Ja par Martuseviču,tad vecos labos laikos izzaga stadionu līdz pēdējai nagliņai,tad uz daudziem gadiem pazuda no apvāršņa,palika nesodīts.Pilsētas domīte visu inventāru norakstīja.Kad viss palika kluss,tad izlīda no sava slēpņa un atkal atrada robu kā dabūt no pilsētas domes naudiņu. Domīte viņam uzticas.Iet Arnītis atkal skaļš un varens savas gudrības bārstīdams bez zobiem ar paceltu degunu,redz jūs nieka muļķīši ,es atkal esmu topā- viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala.

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 14:03

hokeists Aināram

Paši speletai ir atdzīvinajuši to hokeju , Martusevič hokeja ir pilniga nulle , viņš tikai var sponsora naudu likt sev kabata !

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 13:44

sievastēvs

labi salagas..piezvanam man..sasitisim strelku u tad redes kas būs..mans nr 27033339 vai vakaros29350295

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 22:32

Ainārs

Lasot šos komentārus rodas secinājumi: pēc spēles (kaujas) kulakus vicina, aizskarošus apvainojumus citiem izsaka tikai garīgi nelīdzsvaroti cilvēki, kuriem savas nervu sistēmas pēc nevajadzētu atrasties tuvumā sportam! Spēles laikā emocijas izpaust ir normāla lieta (protams citu cilvēku neaizskarošā veidā), bet pēc spēles līdzjutējiem nevajadzētu būt problēmām paspiest vienam otram roku vai pārrunāt spēles gaitu vai kopīgi iedzert kādu aliņu.
P.s. Tiem kas komentāros noliek Arni!!!
Padomājiet ko jūs esiet izdarījuši sporta popularizēšanas labā Gulbenē!!! Neaizmirstiet ka Arnis noorganizē vasaras un telpu futbola dzīvi rajonā un reģionā gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan veterāniem, ir atdzīvinājis hokeja dzīvi rajonā, kā arī veiksmīgi organizē zolītes turnīrus.

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 20:35

Ezis to Pēteris

Man vnk trauma neļauj. :) neesmu aizskarts! :)

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 20:04

līdzjutējām

Kurš Tev teica, ka es sēžu un domāju darba laikā. Es esmu bieza un varu atļauties sēdēt un domāt, kad vien vēlos...Tu saki, ka aprieti ir spēlētāji! Nu tad lai tie aprietie spēlētāji nervu zālītes padzer...Un šo nervozo spēlētāju mātēm un draudzenēm arī kāda nodarbība kulturas jomā nenāktu par sliktu. Viena rej skaļi, kamēr šitās klusi aiz muguras smilkst...Ausis ir visiem!

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 18:57

sievastēvs

un kas tad būs,kad uzzināsi adresi?ko tu man padarīsi? es tāpat neatzīšos.

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 17:48

Vasilijs-Teodorei

Kad brauksi skatities speli ludzu nenac klat tai trakai Ruļovai , viņa var tev iespert pa galvu ar vira nuju !!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 14:46

Pēteris Melbārdis

Ar pilnu atbildību varu pateikt,ka ne pirms,ne pēc spēles"Rubates"komandas ģērbtuvēs neviens nevēlams,vai nepiederošs cilvēks nav bijis un nebūs.Ir(starp vīriem t.i.-spēlētājiem)noruna,ka viss,kas tiek runāts vai apspriests ģērbtuvēs,tur arī paliek.Vakar trenniņā pārrunājām iepriekšminēto spēli.Nevienam no spēlētājiem nav pretenziju pret pretinieku komandas dalībniekiem un to līdzjūtējiem.Ja ir kādas nesaskaņas sadzīvē,tad tās lūdzam nekādīgi nesaistīt ar "Rubates"hokeja komandu.Paldies HK"Gulbene"spēlētājiem par pagājušo spēli,vēlam veiksmi un ,ceram,tikties finālā.Daži sakāmvārdi;Kas mīlējās tas ķīvējas.Viena pagale nedeg.Suņi rej ,bet... utt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 13:19

Teodora

Jo tālāk, jo interesantāk! Noteikti braukšu skatīties nākošo spēli.Jāredz taču arī tā slavenā Gulbenes Līdzjutēja!
Veiksmi nākošajā spēlē!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 11:52

Hokeja_Fane

Spele shoreiz bija skatama un aizraujosha.
Tas ka beidzas 3 periods 5:5 pierada, ka abas komandas ir lidzvertigas!
Bullishi - tos drizak varetu nosaukt par loteriju. Ta ari izskatijas no malas viens pec otra un nevar trapit.
Respekts vartsargiem!!!Zel, ka nevareja nosakuma iedot pagarinajumu ka lielaja hokeja!
Bet paldies par sho interesanu speli!

P.s. Lasot komentarus paliek skumigi, ka cilveki no vienas pilsetas nespej draudzigi dzivot!
GULBENE - paliek Gulbene,tas jau sen pieradijas!
Es Jums iesaku uztaisit divas komandas tikai, lai katra spele sava liga...un tad jums nenaksies tikties uz ledus :) un visi bus apmierinati!
Veiksmi abam komandam turpmakajas speles!

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 10:05

Prokurors

Lai Ruļovs iemaca savu slimu sievu uzvesties un tad bus miers šaja visa incidenta .

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 09:33

Sports