Izspēlē kārtējās spēles 6

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB Gulbene 2005 komanda izbraukumā ar hokeja rezultātu 7:3 uzvarēja FK Jelgava-2 futbolistus.

Jau pirmajā minūtē Minori Sato atklāja rezultātu. Vēl pēc pāris minūtēm Vladimirs Kamešs panāca 2:0. Nepagāja piecas minūtes, lieliski soda sitienu izpildīja Oļegs Laizāns un jau 3:0. Tad iestājās 20 minūsu pauze, kuru laikā mūsējie nemitīgi uzbruka, bet jelgaunieki izmisīgi aizsargājās. Pēc stūra sitiena pie viņu vārtiem, cīņā ar M.Sato bumbu savos vārtos raidīja saimnieku aizsargs. Puslaika izskaņā M.Sato nodemonstrēja izcilu individuālo tehniku, viens pats izrēķinoties ar visu Jelgavas aizsardzību un atpūtā komandas devās ar 5:0 gulbeniešu labā. Otrā puslaika sākumā minūtes laikā vārtus guva M.Sato un Jans Radevičs. Rezultāts kļuva 7:0 un laukumā viens pēc otra devās visi seši mūsu komandas rezervisti. To izmantoja vietējie futbolisti un vienus vārtus atguva. Turpinājumā gan viņi mūsu vārtus apdraudēja maz, savu kārt pie savējiem rāvās melnās miesās. Vārtu gūšanas momenti bija gandrīz visiem mūsējiem, bet bumba lidoja garām par no pāris metriem. Pamazām abu komandu futbolistiem zuda futbola azarts un visi gaidīja spēles noslēgumu. Tas gan sanāca mums negatīvs, jo minūtes(!) laikā tika zaudēti divi līdzīgi vārti(vārtsargs atsit bumbu un viņu uzbrucējs no ASV to raida vārtos) un galarezultātā tikai 7:3. Brīdinājumus šajā spēlē nopelnīja Aleksandrs Ivanovs un M.Sato.

Nākošā spēle FB Gulbene 2005 tikai 16.oktobrī, kad Gulbenes stadionā 14.00 spēlēsim ar Jūrmalas FK Spartaks. Tā būs sezonas noslēguma spēle mājās, pēc kuras paredzēts svinīgais pasākums un komandas apbalvošana.

Vēl gribu informēt, ka Rīgā notiekošajā Eiropas U-19 izlašu atlases turnīrā Latvijas izlases sastāvā spēlē arī viens FB Gulbene 2005 komandas futbolists – Artjoms Lonščakovs. Tieši viņš guva vienīgos vārtus, kad mūsējie ar 1:2 piekāpās Itālijas izlasei.