Jau rīt LTV7 sāks translēt Kontinentālās hokeja līgas mačus

Jau rīt, 11. septembrī, LTV7 ēterā sāksies regulāras translācijas no Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) spēlējošā hokeja kluba "Dinamo Rīga" spēlēm. Līdz ar to visas sezonas garumā mūsu skatītājiem būs iespēja redzēt augsta līmeņa hokeju un just līdzi mūsu hokejistu panākumiem, jo kopumā LTV7 pārraidīs vairāk nekā 40 spēles.

Pēc piecu izbraukuma spēļu cikla „Dinamo Rīga" pirmo mājas spēli rītvakar no pulksten 19.:30 aizvadīs pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto HK „MVD" no Maskavas reģiona pilsētas Balašihas.

 

Lai gan pēc kautiņa pēdējā izbraukuma spēlē četri no „Dinamo Rīga" hokejistiem uz šo spēli ir diskvalificēti, ceram sagaidīt spraigu un saistošu cīņu.

 

Tāpat atgādinām, ka šovakar LTV7 ēterā varēsim just līdzi diviem Latvijas izlašu startiem. Pulkstem 18.20 Latvijas izlase basketbolā vīriešiem tiksies ar Portugāli, bet pulksten 20.45 Latvijas izlase futbolā tiksies ar 2004. gada Eiropas čempioniem grieķiem.

 

Visplašākā informācija par spēļu kalendāru LTV7 ēterā, kā arī izmaiņām paredzētajā programmā iegūstama LTV interneta mājas lapās: www.ltvsports.lv, www.ltv7.lv.

Pievieno komentāru

Sports