Jau trešā „sausā” spēle 2

„Rubates" hokejisti sestdien, 21.novembrī, tikās ar Valmieras komandu „SCO Centrs". Gulbenes hokejisti pretiniekus pieveica ar rezultātu 7:0.

Komandas pārstāvis Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka spēle sākusies diezgan piesardzīgi, taču „rubatieši" jau 4.minūtē guva pirmos vārtus. Ripu vārtos raidīja Uģis Kindzulis pēc Ģirta Boka un Jāņa Sudraba piespēlēm. Vēlāk jau cīņa izvērtās diezgan spraiga, taču vārti šajā periodā vairs netika gūti un periods beidzās ar rezultātu 1:0 par labu gulbeniešiem.

Otrajā periodā jau bija jūtams izteikts „rubatiešu" pārākums. Šajā periodā Gulbenes hokejisti guva trīs vārtus, bet pretiniekiem joprojām neizdevās pārspēt mūsu hokejistus. Otros vārtus „rubatiešu" labā guva Uģis Melbārdis pēc Aivara Berkolda piespēles, trešo ripu vārtos raidīja Toms Mezītis pēc J. Sudraba un U.Kindzuļa piespēlēm, savukārt ceturtos vārtus mazākumā iemeta A.Berkolds pēc U.Melbārža piespēles.

Trešajā periodā situācija bija ļoti līdzīga - joprojām dominēja „rubatieši" un atkal tika gūti trīs vārti. Piektos vārtus komandas labā pēc A.Berkolda un Arņa Ivanova piespēlēm guva Renārs Šķenders, sesto vārtu autors bija Dz.Vasiļjevs, viņam asistēja T.Mezītis un U.Melbārdis, savukārt pēdējos - septītos - vārtus guva R.Šķenders pēc A.Berkolda un A.Zača piespēlēm.

„Rubates" komandai šī bija jau trešā „sausā" spēle. „Rubatieši" šajā spēlē kopumā izdarīja 26 metienus, kamēr „SCO Centrs" hokejisti - tikai 15. „Rubatiešu" vārtus atkal ļoti labi sargāja Mikus Mezītis.

Nākamo spēli „rubatieši" aizvadīs sestdien pret HK „Jumiķis".