Jaunie basketbolisti kopīgi trenējas un atpūšas 2

Gulbenē šīs nedēļas sākumā viesojās Rāpinas (Igaunija) sporta skolas jaunie basketbolisti. Viņiem bija iespēja kopīgi trenēties ar mūsu sporta skolas audzēkņiem.

Jaunieši pirmdien, otrdien un trešdien kopīgi aizvadīja vairākus treniņus un kopīgi devās dažādās ekskursijās. "Šis ir nozīmīgs projekts, domāju, ka arī turpmāk mēs centīsimies strādāt pie šādiem sadarbības projektiem. Šis bija kā izmēģinājums. Nākamais projekts ir iecerēts jau daudz plašāks. Tajā iesaistīsimies mēs, igauņi, lietuvieši un arī Krievijas pārstāvji. Šā projekta laikā nākamajos divos gados mēģināsim veidot sadarbību ne tikai basketbolā, bet arī volejbolā un vieglatlētikā. Katrā valstī ir iecerētas dažādas aktivitātes. Ceru, ka šīs ieceres tiks atbalstītas," saka Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Normunds Aizpurs.

Viņš spriež, ka sporta skolas audzēkņi būs tikai ieguvēji no šādiem starptautiskiem sadarbības projektiem - viņiem būs iespēja gūt ne tikai sportisku izaugsmi, bet arī mācīties sazināties ar vienaudžiem no citām valstīm.

Rāpinas sporta skolas audzēkņu treneris Jaanus Meitus atzīst, ka Gulbenes sporta skolas jauno basketbolistu līmenis ir daudz augstāks. Jāpiebilst gan, ka viņiem sporta skola darbojas tikai kopš 1.septembra.

"Mēs ļoti daudz varam mācīties no jūsu puišiem un treneriem. Arī priekšdienās būtu jauki piedalīties šādos līdzīgos sadarbības projektos," saka J.Meitus.

Gulbenes sporta skolas treneris Arvis Steckis, vērtējot igauņu basketbolistus, saka, ka viņi ir labi un centīgi puiši, kas grib trenēties, taču viņi daudz ko neprot. Runājot par projektu, treneris atzīst, ka ir labi, ka tiek rakstīti šādi projekti un tajos kaut kas tiek izcīnīts.

"Iesāktais ir jānoved līdz galam, to es arī novēlu," saka A.Steckis Viņš cer, ka šim projektam būs arī atgriezeniskā saite.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

arturs grodnis(skalinieks)

nav jau taa ka kantes krogaa napieedos :D

pirms 12 gadiem, 2008.10.30 12:11

Sports