Jaunie basketbolisti sāk sezonu 2

Gulbenes rajona bērnu un jaunatnes sporta skolas piecas komandas jau ir aizvadījušas pirmās cīņas "Swedbank" Jaunatnes basketbola līgas 1.divīzijā.

Sporta skolas direktors Normunds Aizpurs atzīst, ka iekļūšana 1.divīzijā ir nozīmīgs sasniegums.

 

"Tas nozīmē, ka mūsu treneru kvalifikācija atbilst pašiem labākajiem standartiem, arī mūsu puiši spēlē pietiekami labi. Paldies, protams, ir jāsaka arī vecākiem, kas atbalsta savus bērnus. Puišiem šogad būs iespēja spēlēt ar pašām labākajām Latvijas komandām un spēlētājiem, viņiem pašiem tā būs iespēja augt savā attīstībā," uzsver N.Aizpurs.

 

Direktors cer, ka vismaz trīs skolas komandas iekļūs arī finālā. "Domāju, ka viena komanda var pacīnīties par iespēju iekļūt trijniekā un divas - sešniekā."

N.Aizpurs atgādina, ka sporta skolas audzēkņi piedalās arī Eiropas Jaunatnes basketbola līgā. Arī tajā mūsu jaunie basketbolisti ir iekļuvuši 1.divīzijā, kur spēlē ļoti spēcīgas komandas. Janvārī šīs līgas turnīrs notiks Gulbenē.

 

Jāpiebilst, ka šajā sezonā Gulbenes sporta skolas audzēkņi spēlēs arī Amatieru basketbola līgā. Tajā spēlē jauktā sporta skolas komanda.

 

"Mūsu sporta skolas audzēkņiem tur varbūt ies nedaudz grūtāk, taču es ceru, ka trīs gadu laikā viņi izaugs. Tas būs kā pakāpiens starp Jaunatnes līgu un profesionālo basketbola komandu. Ja kāds būs, kas varēs spēlēt mūsu basketbola komandā "ASK/ Buki", tas būs ļoti labi, tāds ir arī mūsu mērķis," piebilst N.Aizpurs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sports