Jaunie hokejisti Gulbenē trenējas jau piekto gadu

Gulbenes sporta centram sadarbība ar hokeja klubu “Rīga” turpinās arī šogad, jo arī šovasar, gatavojoties jaunajai sezonai, hokejisti aizvada savu treniņnometni Gulbenē.

Komanda vienu no vasaras treniņnometnēm Gulbenē aizvada jau piekto gadu pēc kārtas. Šoreiz tajā piedalās 35 hokejisti. Hokejisti trenējas trenera Ronalda Ozoliņa vadībā.

Jaunie hokejisti ieradās Gulbenē jūlija sākuma un jau šonedēļ dosies mājās. R.Ozoliņš treniņu apstākļus Gulbenē vērtē kā ļoti labus, tāpēc katru gadu hokejisti te arī atgriežas. “Sadarbība ar Gulbeni ir izveidojusies, jo viss te iepatikās, viss apmierināja – treniņu apstākļi, inventārs,” saka R.Ozoliņš un piebilst, ka šogad vienīgi laiks varēja būt labāks.

“Brīvajā laikā bijām aizbraukuši arī uz Stāmerienas ezeru, bet, tā kā laiks nelutināja, Rīgas puiši sabijās, tikai drosmīgākie nopeldējās,” smaidot stāsta treneris.

Šie treniņi ir sākums jaunajai sezonai.

“Treniņi vasarā - tā ir jau kā bāze. Jebkurā sporta veidā sportisti gatavo sevi pamatsezonai dažādos veidos. Vasarā tiek likti pamati visai sezonai, bet skaidrs, ka darbs pēc tam tikai turpinās. Tas neapstājas. Tagad šī ir pirmā kopā sanākšana. Ja ir jauna komanda, ar jauniem kadriem, var vērot, kā viņi reaģē uz slodzēm, kādas kuram ir rakstura īpašības, kā sadarbojas komandā,” stāsta R.Ozoliņš un piebilst, ka pašlaik trenējas 35 jaunieši, bet skaidrs, ka visi līdz sezonas sākumam nenonāks.

“Komandā atstājam 27 cilvēkus. Var teikt, ka šis ir kā atlases treniņš. Vērojam, ko kurš var,” saka treneris.

Gulbenes sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš “Dzirkstelei” saka, ka arī nākamgad sadarbība, visticamāk, ka turpināsies.

Pievieno komentāru

Sports