Jaunieši nakts turnīrā "1ST PLACE" sporto un atpūšas 2

Pēc pasākuma Ghetto football, kas norisinājās 10. jūnija naktī līdz plkst. 02:00, radās ideja. Mērķis bija skaidrs un atlika tikai to īstenot dzīvē 19.augustā. Pieturēties pie nakts turnīra, mudināja mūs lielā sportistu atsaucība pirmajā mūsu organizētajā pasākumā pie Sporta centra.

“Bet kāpēc nepamēģināt radīt kaut ko savu,” nodomāja "1ST Place" organizatori? Devāmies pilsētas ielās, lai aptaujātu vietējos jauniešus un smeltos papildus idejas topošajam pasākumam.

Lielākais jautājums bija, kur rīkot un kāds tam visam būs nosaukums , jo pārējās lietas uz priekšu gāja ļoti raiti. Lielākais traucēklis bija laika apstākļi, bet ticība labām pārmaiņām atmaksājās un jau ceturtdienas vakarā debesis skaidrojās un laukums bija gatavs uzņemt dalībniekus un pasākumu "1ST Place", kas savu nosaukumu būs pilnībā apliecinājis. Kāpēc "1ST Place"? Ideja bija radīt vietu, pirmo vietu, kur tikties Gulbenes novada un citu novadu jauniešiem, lai labi pavadītu laiku, sportotu, satiktu draugus un, protams, pacīnītos par uzvaru nakts turnīrā.

Plkst: 18:30 tika svinīgi atklāts pasākums, cīņu sāka dalībnieki uzreiz trijos sporta veidos, ielu futbolā, strītbolā un svara stieņa spiešanā guļus, kur tiktiešām pierādijās fakts, ka Gulbenē ir daudz spēcīgi jaunieši un jaunietes. Kopsummā visa vakara gaitā spēka stūrītī piedalījās 56 dalībnieki, 37 vīriešu kārtas pārstāvji, kuri dalījās profesionāļos un iesācējos, un, protams, 19 meitenes, kuras arī nebaidījās pacīnīties savā starpā un izcīnīt titulu Mis. Kabans. Rezūltātā tika pacelti 65 000 kg un titulu sadalījums bija sekojošs: Mis Kabans, Marina Vīksniņa, 20 kg pacēla 200 reizes, kas bij iespaidīgākais rādītājs starp meitenēm, un vīriešīem uzvaru laurus iesācēju grupā plūca (Mr. Kabans )Elvijs Kapteinis un profesionāļiem (Kabans starp savējiem) Jurijs Cibrijs, kuru uzdevums bija celt 50 kg smagu svaru.

Pa to laiku pilnā sparā ritēja cīņa futbola un basketbola laukumos, kur cīnījās kā mazie, tā arī lielie, un kā rādīja spēles gaita, tad neviens nebij ieradies piekāpties. Interese bija liela arī no atbalstītāju puses, jo cilvēku plūsmas diezgan ātri pildīja Gulbenes stadiona hokeja laukuma teritoriju. Lai padarītu interesantāku šo vakaru, tad vieni no vakara viesiem 1ST Place pasākumā bija ielu vingrotāju komanda “Extreme” no Balviem, kas ar spēcīgu atlētismu un dažādiem vingrošanas paraugdemonstrējumiem ātri vien ap sevi pūlcēja lielu daudzumu jauniešu. Vakara gaitā mums pievienojās arī gulbeniešiem noteikti pazistams kā atraktīvs un foršs jaunietis un ,protams, motokrosa braucējs Didzis Gorbenko, kas izrādīja gan savu moci, gan arī priecēja cilvēkus ar trikiem laukuma centrā. Pēc Didža atraktivitātes, 1ST Place atbalstītāji bija kļuvušī vēl skaļāki un drošaki, kas arī palīdzēja nākošajiem mūsu vakara viesiem no Gulbenes K.S.P. Šajā vakarā tika uzstādīti divi jauni personīgie rekordi svara stieņa spiešanā guļus Dzintaram Lācim, kas atbalstīts no fanu un draugu puses, pievarēja 200kg smagu svara stieni un Aigaram Cīrulim arī jauns rekords, viņs spēja pacelt uz bicepsa 110kg smagu svara stieni.

Paralēli visiem konkursiem cīņa beidzās arī futbola un basketbola laukumos ar sekojošiem rezūltātiem: Basketbolā mix grupā 3. Vieta “Bazes Girl” 2. Vieta “Vīri melnā” un 1. Vieta komandai “Puikas” , kuru pārstāvēja Reinis Rikveilis, Osis Simsons, Jurģis Rainers Patmalnieks un Rolands Šulcs. Basketbolā lielajiem vietu sadalījums sekojošs: 3. Vieta komandai “Millers” 2. Vieta komandai “Nareka” un par 1ST Place čempioniem kļuva komanda “Lazdukalns” no Rugāju novada, kuru pārstāvēja Dairis Melnacis, Rolands Arelkevičs, Andis Petuks un Elvijs Kapteinis.

Futbolā bija viena vecuma gruppa bez ierobežojumiem vecumā, kur uz goda pjedestāla kāpa komanda “TOTO” 3. Vieta , 2. Vieta komandai Stradi 005 un 1. Vieta komandai “FKS” ,kuras sastāvā bija: Ģirts Vaskis, Toms Cinglers, Raivo Kaulakans un Romāns Zutis.

"1ST PLACE "organizatori vēlas pateikt milzīgu paldies atbalstītājiem: JC Baze, Sporta centrs, Gulbenes K.S.P. , Gulces Gēns, SLB reklāmas ražotnei, Erasmus+, SIA JANA-S kā arī pasākuma dalībniekiem: Didzim Gorbenko, Gulbenes K.S.P. , Extreme, Valērijai Olekšai, Jānim Stībelim, Nikam Zepam, JC “Bāze” brīvprātīgiem un, protams, visiem sportistiem, viņu atbalstītajiem un tiem, kas noticēja mūsu idejai. Īpašu paldies vēlamies teikt Ziedonim Lazdiņam, Aigaram Cīrulim un Dāvim Poļakam.

Tiekamies nākamajos pasākumos "1ST PLACE"!


Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu foršs pasākums BĀNĪŠA SVĒTKO

21:00-02:00


Svētku nakts zaļumballe kopā ar grupu un DJ Ralfu Rubeni.

pirms 4 gadiem, 2016.08.28 17:24

Sports