Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešu diena Gulbenē

Šo piektdien, 25.jūlijā, no pulksten 10:00 norisināsies Gulbenes Jauniešu diena, kuras ietvaros notiks sacensības ielu basketbolā, florbolā un futbolā. Pasākums norisināsies  laukumā pie Gulbenes kultūras centra (O.Kalpaka iela 60) un centrālajā skvērā. Sacensību laikā tiks noskaidroti ne vien Ghetto Alianse Gulbene posma uzvarētāji, bet arī sezonas labākās komandas katrā no minētajiem sporta veidiem.

Paralēli sacensībām, jaunieši varēs piedalīties arī dažādos sporta veidos un konkursos. No pulksten 16:00 centrālajā skvērā visiem interesentiem būs iespēja vērot ielu vingrošanas, ielu deju, parcoura un brīvās cīņas paraugdemonstrējumus.

Gulbenes Jauniešu diena notiek sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari!” ietvaros.

Lielākā daļa projekta „Es zinu, Tu to vari!” pasākumu būs veltīti jauniešiem,  atsevišķi pasākumi paredzēti arī ģimenēm kopā ar bērniem.

Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta ietvaros no jūlija līdz augustam notiks vairāk kā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas.  Par visām projekta aktivitātēm var uzzināt portāla draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/tutovari. Aktivitātes veidotas tā, lai tās būtu vienkāršas un viegli pieejamas ikvienam interesentam.

Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs atgādina - veselības saglabāšanas visa mūža garumā pamatā ir cilvēka personīgā atbildība. Ārstēšana un veselības aprūpe cilvēka veselību ietekmē aptuveni pa 20%. Atlikušie 80% ir katra cilvēka personīgi izdarītās izvēles – veselīgs vai neveselīgs dzīvesveids – uzturs, fiziskās aktivitātes vai to neesamība, veselībai kaitīgu vielu lietošana vai izvairīšanās no tām, riskants vai drošs dzīvesveids, sociālie faktori, izglītība u.c. Īpaši būtiski to ir apzināties jau jaunībā un savu dzīvi balstīt uz veselību pozitīvi ietekmējošām izvēlēm.

Gulbene posmus organizē Ghetto Alianse Gulbene sadarbībā ar biedrību „Gulces Gēns”. Projektu atbalsta Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs.

Pievieno komentāru

Sports