„Jauno satiksmes dalībnieku foruma” jauno sezonu turpinās Gulbenē

"Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011" Vislatvijas sacensību tūre turpinās Gulbenē 28. aprīlī pulksten 11:00 Gulbenes pilsētas stadionā. Piedalīties aicinātas komandas no Gulbenes novada.

"Aicinām bērnus, kas dzimuši 1999., 2000. vai 2001. gadā veidot komandas (komandā - 3 meitenes, 3 zēni), aizpildīt pieteikuma anketu, piedalīties septītajās šā gada "Jauno satiksmes dalībnieku foruma" sacensībās 28. aprīlī pulksten 11.00 Gulbenes pilsētas stadionā. Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat sacensību dienai, sūtot pieteikumu Jānim Raibekazam uz e-pastu Janis.Raibekazs@csdd.gov.lv," aicina projekta vadītāja Līga Vilciņa.

 

Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

 

Visu sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, bet uzvarētājus gaida diplomi un praktiskas dāvanas.


Par Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā - www.csdd.lv, sadaļā „Sabiedriskās aktivitātes". Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (tālr.: 67025730; e-pasts: Valda.Kjaspere@csdd.gov.lv) vai forums2011@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Sports