Jaunsargi piedalās piemiņas pasākumā

Lai padziļinātu jaunatnes zināšanas par vēsturiskajiem notikumiem, veicinātu jaunsargu individuālo un jaunsargu vienību kopējo fiziskās sagatavotības līmeni, kā arī popularizētu sportu jauniešiem, 3.martā Madonā notika pulkveža Oskara Kalpaka balvas izcīņa militarizētajā stafetē.

Preses nodaļas vecākā referente virsleitnante Sandra Brāle stāsta, ka sacensībās piedalījās vairākas Jaunsardzes komandas. Visveiksmīgāk sacensībās, no mūsu novada komandām startēja 208. Lejasciema jaunsargu komandas jaunākā grupa meitenes, kuras izcīnīja 3.vietu no 5 komandām, savukārt vecākā grupa jaunietes izcīnīja augsto 2.vietu no 7.komandām.

Ļoti labus rezultātus uzrādīja 208. Lejasciema jaunsargu komandas jaunākā zēnu grupa, no 12 komandām izcīnot 2.vietu, savukārt vecākās grupas jaunieši ieguva augsto 3.vietu no 9 komandām. 207. Jaungulbenes jaunsargu komandas vecākās grupa jaunietes izcīnīja 5 vietu, bet 207. 

Jaungulbenes jaunsargu komandas vecākās grupa jaunieši ieguva 7. vietu, savukārt 206.Gulbenes jaunsargu komandas vecākā grupas jaunieši izcīnīja 4. vietu.

Pievieno komentāru

Sports