Juniori izcīna bronzu

Latvijas U-18 basketbola izlase pēdējās sekundēs svētdien nodrošināja trešo vietu Eiropas čempionāta finālturnīrā Spānijas galvaspilsētā Madridē.

Latvijas valstsvienība pārspēja Lietuvas vienaudžus ar rezultātu 74:72.

Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija 14:14, pēc otrā - 34:34. Lietuvieši lielākoties atradās vadībā, bet Latvijas basketbolisti spēja ne tikai izlīdzināt rezultāta starpību, bet arī izcīnīt uzvaru cīņas izskaņā.

Arī ceturtās ceturtdaļas sākumā Lietuva guva 5 bezatbildes punktus, kas jau ceturtdaļas ceturtajā minūtē ļāva izvirzīties vadībā par 9 punktiem, saglabājot to līdz pat trešajai minūtei. Taču Latvijai izdevās atspēlēties un izlīdzināt rezultātu (67:67). Pēc Jāņa Strēlnieka uzvaras metiena visa Latvijas komandas kliegdami un ar asarām acīs skrēja laukumā un svinēja pelnīti iegūto bronzu.

"FIBA U-18" Eiropas čempionāts basketbolā cīņā par trešo vietu Latvijas labā Mikus Sokolovs guva 4 punktus un 4 atlēkušās bumbas.