Katrā nākamajā posmā – arvien vairāk dalībnieku 9


Svētdien, kad norisinājās jau ceturtais biedrības “Gulces Gēns” organizētais turnīrs, netrūka ne dalībnieku, ne skatītāju. Komandas sacentās gan ielu basketbolā, gan futbolā un florbolā.Šajā vasaras sezonā biedrība „Gulces Gēns” ir iesaistījusies „Ghetto Aliansē” un organizēs ielu basketbola, futbola un florbola turnīrus Gulbenē.

Biedrības “Gulces Gēns” vadītājs Oskars Kreišmanis stāsta, ka šajā posmā kopā piedalījās 28 komandas no visa novada, kā arī no citiem Latvijas novadiem. Tika noskaidroti uzvarētāji ielu basketbolā, florbolā, futbolā.

"Ghetto Basket" jaunākajā meiteņu grupā1vietu izcīnīja “Nezināmie” (Gulbene), 2.vietā - “Magoņu vīri” (Gulbene), 3.vietā - “Mēs trīs” (Alūksne).

"Ghetto Basket" vecākajā grupā uzvaras laurus plūca “Ezerzeme” (Rēzekne), 2.vietā - “Dāvids Blūūū” (Gulbene), 3.vietā - “Arņa frizūra” (Gulbene).

"Ghetto Football" 1.vietu ieguva komanda no Gulbenes “Varustiņi Dēli”, 2.vietā - “BFA” (Gulbene), 3.vietā - “FKS” (Alūksne).

"Ghetto Floorball" 1.vietu izcīnīja arī komanda no Gulbenes “Bonus Club”, 2.vietā - “Beļava” (Gulbene), 3.vietā - “Rock” (Gulbene). Komandas “Rock” pārstāvis gulbenietis Kristaps Vītols priecājas par iegūto 3.vietu, kura iegūta sešu komandu konkurencē. “Komandas bija samērā spēcīgas,” atzīst Kristaps, kurš piedalījies arī iepriekšējos šī turnīra posmos. “Pirms tam, pirmajā posmā, izcīnījām arī 3.vietu un tad atkal 4.vietu. Vienā no posmiem nebija florbola, un tagad atkal ir 3.vieta,” saka Kristaps, kurš ar saviem komandas biedriem kopā noorganizē arī florbola treniņus, lai varētu uzrādīt labu rezultātu sacensībās.

O.Kreišmanis stāsta, ka gulbenieši pārstāvēja visus sporta veidus: gan basketbolu, gan futbolu, gan florbolu, un katrā nākamajā šī turnīra posmā ir arvien vairāk dalībnieku. “Šajā ceturtajā posmā bija gan jaunas komandas un jauni dalībnieki, gan arī tādi, kas pirms tam startēja iepriekšējos posmos. Šīs sacensības vēršas plašumā. Viss notiek! Cerams, ka Jauniešu dienā būs vēl vairāk dalībnieku un komandu. Protams, organizējot ir jāpapūlas, bet tas ir tikai normāli un tas ir to vērts,” atzīst biedrības vadītājs.

Viņš arī atgādina, ka nākamais posms norisināsies 25.jūlijā Jauniešu dienas gaitā. Šajā reizē tiks noskaidroti ne tikai posma uzvarētāji, bet arī visas sezonas uzvarētāji. “Ja kāds vēlas, un līdz šim nav piedalījies šajā turnīrā, arī var pieteikties. Tikai jārēķinās ar to, ka uzvarēt varēs konkrētajā posmā, nevis sezonas rangā. Visu dienu cilvēkiem būs iespēja vērot un piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs un konkursos,” saka O.Kreišmanis.


Pievieno komentāru

Komentāri 9

saimnieku davana pilsetai

izskatas,ka pasakums notiek krumaju izgaztuve

pirms 6 gadiem, 2014.07.14 13:54

Monta

Vari piedavaat kko labaku gudriniek, japriecaajas par to kas ir un to ko kaads dara!

pirms 6 gadiem, 2014.07.14 15:23

Saimnieka dava

Un kas uzvarēja disciplinās? Bildēs neko nevar saprast. Haoss pilniigs.

pirms 6 gadiem, 2014.07.14 14:42

Xo2

Ja nedaudz pameklē internetā tad visu var atrast, bet ja Tu vari ieiet tikai dzirkstele.lv, tad special for you...
"Ghetto Basket"
Vecākā grupa:
1.vieta: Ezerzeme (Rēzekne)
2.vieta: Dāvids Blūūū (Gulbene)
3.vieta: Arņa frizūra (Gulbene)
Jaunākā grupa:
1vieta: Nezināmie (Gulbene)
2.vieta: Magoņu vīri (Gulbene)
3.vieta: Mēs trīs (Alūksne)
"Ghetto Floorball"
1.vieta: Bonus Club (Gulbene)
2.vieta: Beļava (Gulbene)
3.vieta: Rock (Gulbene)
"Ghetto Football"
1.vieta: Varustiņi Dēli (Gulbene)
2.vieta: BFA (Gulbene)
3.vieta: FKS (Alūksne

pirms 6 gadiem, 2014.07.14 15:48

Skatitajs

Varbut pasakums nedaudz kavejas,bet tomer viss izdevas man jau liekas ka uz visiem 100.Prieks ka gulbene vispar kas tads notiek.Laikam jau domei nerup nekas lai kautkada veida nodarbinatu gulbenes pusaudzus.

pirms 6 gadiem, 2014.07.14 18:03

skatitajs 2

Nerup vispar, gribetu zinat cik lidzekljus ir iedevusi, vai sponsorejusi dome sim pasakumam!

pirms 6 gadiem, 2014.07.14 18:36

vb

Saimnieks d drośi ir smirdīgais malenietis kuram viss skauź un patīk aprunàt citus:)

pirms 6 gadiem, 2014.07.15 10:28

Xo2

Par to smird viņš vai nē zināt nevar, taču ieteikt var vienu, lai atnāk un uzspēlē vai paskatās, kā viss notiek, un tad atstāj savus pozitīvus vai negatīvus komentārus

pirms 6 gadiem, 2014.07.15 10:43

Sports