"Kausa izcīņas futbolā 8:8” finālsacensības: U-10 grupā mūsējie - sestie 7

Gulbenē trīs dienas notika Latvijas Futbola federācijas „Kausa izcīņas futbolā 8:8” finālsacensības U-10 grupā, kurās piedalījās vairāk nekā divi simti jauno futbolistu. Viņus atbalstīja ļoti daudzi vecāki, kuri bija mērojuši ceļu pat no Liepājas, lai palīdzētu savām atvasēm.

Pirmajā dienā sacensības atklāja Gulbenes pilsētas mērs Jānis Naglis un LFF pārstāvis Egons Brants. Finālistu vidū bija FB "Gulbene/BJSS" komanda trenera Daiņa Tašiņa vadībā. Tas ir liels panākums, jau otro gadu pēc kārtas būt finālistu vidū.

Pirmā spēle ar BFC "Daugavpils" mūsējiem nebija tā labākā un nācās piekāpties ar 1:3. Arī otrā spēle ar FK "Ventspils OC" nav aktīvā, jo tikai 0:0.

Savu futbolu gulbenieši parādīja otrajā dienā, kad tika uzvarēta Rīgas SK "Supernova" ar 3:0 un slavenā Šitika Futbola skola ar 4:1.

Izšķirošajā spēlē par iekļūšanu galvenajā finālā nācās atzīt FK "Tukums" 2000/TSS pārākumu ar 2:0. Mūsu futbolisti turpināja cīņu par 5.-8.vietu.

Pirmajā trešās dienas spēlē fiksēts neizšķirts 2:2 ar AFA "Olaine", tomēr otrajā spēlē - zaudējums Rēzeknes FA ar 1:3.

Kopumā Gulbenes komandai divas uzvaras, divi neizšķirti un trīs zaudējumi. Tas kopvērtējumā deva sesto vietu.

Atgādināšu, ka iepriekšējā gadā mūsu puiši finālā izcīnīja piekto vietu. Gulbenes komandā spēlējam M.Kablukovs, A.Šķenders (viens no labākajiem šī turnīra futbolistiem), D.Raģelis, R.Ļisicins, D.Vimba, E.Poļaks, R.Ščuckis, D.Ciunelis, Ē.Boks-Maurs, R.Berkolds, O.Jaunbērziņš, K.Mazurs, T.Rudzītis, G.Barans un R.Šulcs. Gulbenes futbolistu vecākiem bija lieks gandarījums par viņu bērnu paveikto. Protams, arī vecāku ieguldījums ir nenoliedzams. Tikai tā veidojas komandas gars un mēs ar patiesām cerībām raugāmies nākotnē.
      
Čempionu laurus izcīnīja FK "Liepāja/LSSS" jaunie futbolisti. Tikai papildus rādītāji (kopējā vārtu starpība) otrajā vietā atstāja FS "Metta" komandu, bet bronzas godalgas saņēma FK "Tukums" 2000/TSS spēlētāji. Tālākajās vietās - BFC "Daugavpils", AFA "Olaine", FB "Gulbene/BJSS", SK "Supernova", Rēzeknes FA, FK "Ventspils" OC, JFC "Skonto", "Šitika" FS un "Ogre" SC.
      
Paldies finālsacensību atbalstītājiem SIA "Dimdiņi", SIA "Skrīveru saldumi", A/S "Rankas sieri", Z/S "Ķelmēni", kā arī Gulbenes sporta centra darbiniekiem un visiem, kuri piedalījās šā lieliskā pasākuma organizēšanā. Visi komandu pārstāvji izteica gandarījumu par sacensību norisi un laukuma kvalitāti. Iespējams, ka arī nākamajā sezonā mums tiks piedāvāts sarīkot līdzīgu finālu.                                  

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Rihards

Pagājušo gad 5iektie, šogad 6estie Latvijā! Nav nemaz tik slikti.. Prieks par mazajiem. :)

pirms 6 gadiem, 2014.08.18 17:08

reali

Es esmu arī u-10 grupas spēlētājs.Un ko jūs slavējat savu komandu.Ja super nova Rīgai būtu Bruno Melnis tad rezūltāts būtu 10-0 Super nova Rīga.Un es spēlēju Super nova Siguldā kura 2012 gada vidzemes Čempionāta uzvarēja.Mūsu komandā par labāko spēlētāju es uzskatu Ralfu Krontālu kas tiešam
ir labs spēlētājs.

pirms 6 gadiem, 2014.08.22 17:42

nereāli

Ko tu te plāties, puika, ar savu SuperNetto? Raksti enģelim un prasi končas.

pirms 6 gadiem, 2014.08.22 20:12

reali

Un Super nova Sigūlda arī kvalificējās latvijas Cempionātam kur izcīnija 4.vietu

pirms 6 gadiem, 2014.08.22 17:45

Vārtsargs

Starpcitu Bruno Melnis spēlēja un pēc katras spēles raudāja jo nerealizēja daudzus golus, pat pendeli neiesita!
Un komandu nevajag veidot no viena cilvēka.

pirms 6 gadiem, 2014.08.29 10:41

Sports