Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kausu izcīna viesu komanda 1

Ar finālsacensībām pagājušajā svētdienā beidzās Gulbenes novada un “Vidzemes būvnieka” kausa izcīņas sacensības smilšu volejbolā sieviešu komandām. 

Finālsacensībās bija paredzēts tikties regulārā turnīra astoņiem spēcīgākajiem pāriem. Turnīra organizators Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka viena komanda no astotnieka nevarēja ierasties, tādēļ tika uzaicināta nākamā komanda, kas bija aiz šī pirmā astotnieka. Komandas tika sadalītas divās grupās un spēlēja pēc apļa sistēmas. Lai turpinātu cīņas par kopvērtējuma godalgām, bija jāiekļūst pirmajā trijniekā. Ceturtās vietas savā starpā cīnījās par 7. un 8.vietu un tās bija komandas “Bites” (Inita Medne un Inese Ubaga) un “Bez saulesbrillēm” (Aija Vasiļjeva un Daiga Ņikitina). Tieši šī sasvstarpējā spēle viņām arī lika noskaidrot, kura komanda būs S35 grupas regulārā turnīra 1. un 2.vietas ieguvēja. 1.vietu izcīnīja komanda “Bez saulesbrillēm”, 2.vietā ierindojās komanda “Bites” un 3.vietā palika komanda “2 I” (Ilona Grāvleja un Iluta Rudzīte).

 

Sešas komandas turpināja cīņu, kā rezultātā finālposmā uzvarēja komanda “Zeltaleja” no Limbažiem. Šī komanda bija arī regulārā turnīra uzvarētājas un arī finālā pierādīja, ka ir stiprākās. 2.vietu izcīnīja komanda “Rūdža” (Sanda Ragozina un Solvita Vīcupa), 3.vietā ierindojās komanda “Limbažu piens” (Limbaži). Par pārsteigumu parūpējās komanda “Trīs septītnieki” (Gabriela Kallase un Unda Lībere), izcīnot 4.vietu. Šī komanda bija tā, kas neiekļuva pirmajā astotniekā, bet tika pieaicināta tādēļ, ka viena komanda no astotnieka neieradās, taču finālturnīrs viņām izrādījās ļoti veiksmīgs. 5.vietā ierindojās komanda “Litriņš” (Laura Stradiņa un Madara Umure), 6.vietā – komanda “Rio” (Alise Podziņa, Monta Putniņa), 7.vietā – komanda “Bez saulesbrillēm” un 8.vietā – komanda “Bites”.

 

“Regulārajā turnīrā 1.vietas ieguvējas izcīnīja 1 punktu, 2.vietas ieguvējas – 2 un tā līdz 8.vietai, kurai bija 8 punkti. Arī finālā punktu skaitīšana notika tāpat. Gan regulārā turnīra punkti, gan finālturnīra punkti tika saskaitīti kopā un, kura komanda ieguva mazāk punktus, tā kopvērtējumā izcīnīja augstāku vietu,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

 

Kausa kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja komanda “Zeltaleja” no Limbažiem, 2.vietu ieguva komanda “Rūdža” un 3.vietu izcīnīja komanda “Litriņš”, 4.vietā – komanda “Limbažu piens”, 5.vietā – komanda “Trīs septītnieki”, 6.vieta – komanda “Bez saulesbrillēm”, 7.vieta - “Bites” un 8.vieta - “Rio”. J 18 grupā 1.vietu turnīrā izcīnīja viesu komanda “Limbažu piens”, 2.vietā – komanda “Trīs septītnieki” un 3.vietā – komanda “Rio”.

 

Dz.Vasiļjevs pateicas stadiona darbiniekiem un Ziedonim Lazdiņam, uzņēmuma  “Vidzemes Būvnieks” valdes priekšsēdētājam Jānim Boktam un novad domei par atbalstu turnīra organizēšanā un norisē.

 

Gulbenes noada un Litenes pagasta kausa izcīņas sacensību smilšu volejbolā vīriešu komandām pēdējais posms ir pārcelts uz 1.septembri.  Sacensības notiks Gulbenes stadionā un sāksies pulksten 10.00. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

prieks par visaam meiteneem,apsveicu!!!
Mani favorīti bija komanda “Trīs septītnieki” (Gabriela Kallase un Unda Lībere)!!

pirms 7 gadiem, 2012.08.27 21:39

Sports