Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kikbokss: sacensības – stimuls cītīgiem treniņiem

Gulbenes stadionā šonedēļ notika sporta kluba "Gulbenes K.S.P." čempionāts kikboksā bērniem. Sacensībās startēja 10 dalībnieki. Vairāk foto šeit.

Līdzīgas sacensības notika pavasarī, un arī turpmāk tās tiks regulāri organizētas. Sacensību mērķis ir novērtēt bērnu progresu un izaugsmi, kā arī motivēt trenēties un pierādīt sevi. Sporta kluba pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta - sacensību rezultāti pierāda, ka tie, kuri trenējās, tie arī sacensībās uzrādīja labus rezultātus. Sacensībās dalībniekiem pirmais uzdevums bija tests, kurā bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par kikboksa noteikumiem. Bija arī kāds āķīgs jautājums, kas parādīja, cik ļoti bērni iedziļinās noteikumos. Tests sacensībās bija iekļauts ar mērķi, lai bērni domā ar prātu, nevis tikai strādā ar spēku. Tālāk sekoja fiziskie pārbaudījumi, kas sastāvēja no pieciem vingrinājumiem (kāpšana virvē, atspiešanās uz grīdas, presīte, pietupiens, roku saliekšana uz krēsla), un tehnikas demonstrēšana, kur viņi rādīja iemācītā izpildi. Sasummējot punktus, tika noskaidroti seši finālisti, kuriem bija jādemonstrē cīņa.

Sacensībās uzvarēja Miks Jencītis, kurš bija labākais arī iepriekšējās sacensībās, 2.vietu izcīnīja Kristers Brīvība un 3.vietā ierindojās Alans Karuzins. Sacensībās startēja arī Renārs Rubenis, Linda Paņina, Rolands Cīrulis, Adrians Kantāns, Dāvis Dubrovs, Denijs Dubrovs, Artūrs Stepanovs. Šajā grupā trenējas arī Markuss Jauntirāns, viņš sacensībās šoreiz nepiedalījās slimības dēļ, bet vēroja grupasbiedru startus.

"Bērniem tiek mācīti vispusīgi cīņu veidi. Nākamgad mums ir plānots piesaistīt arī citus speciālistus - trenerus, kas bērniem mācīs vēl arī citus cīņas veidus. Esam arī plānojuši doties uz Rēzekni pie mūsu sadarbības kluba, kas ir tieši cīņas klubs un ir ļoti spēcīgs, lai bērniem ir iespēja pamācīties, lai viņi redz, kāds darbs ir jāiegulda, lai varētu kaut ko sasniegt. Kā motivācija viņiem ir arī lielo puišu, kas trenējas spēka trīscīņā, sasniegumi, tādēļ viņi labprāt nāk un skatās, kā trenējas lielie puiši," stāsta A.Cīrulis.

"Galvenais, lai tas nav vecāku uzstādījums, bet bērni paši grib trenēties, lai ir interese, tad viņiem būs iespēja arī kaut ko sasniegt. Arī šajā grupā mums ir spējīgi un perspektīvi bērni."

Pēc sacensībām visi dalībnieki saņēma arī balvas un medaļas. Sacensības notika ar vecāku un sporta centra atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports