Klubs “Gulbenes K.S.P.”: mazie cīkstoņi cīnās ar pilnu atdevi; pauerliftingā uzrāda labus individuālos rezultātus

Gan lielie, gan mazie sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” dalībnieki pagājušās nedēļas nogalē guvuši panākumus, startējot dažādās sacensībās.

11 Ata Jencīša trenētie mazie cīkstoņi sestdien piedalījās Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātajās meistarsacīkstēs brīvajā cīņā. Savas prasmes vecākajā grupā demonstrēja Alans Karuzins, Rolands Blūms, Rolands Cīrulis, Miks Jencītis, Ričards Bubišs, Mareks Jaņuns, Ralfs Ostrovkis. Sacensībās piedalījās arī jaunākie cīkstoņi Artis Jencītis, Raitis Pušķis, Everts Ignatjevs un Mārtiņš Zarāns.

Cīnās ar pilnu atdevi
“Sacensības bija organizētas, lai katram būtu iespēja cīnīties vismaz divas cīņas. Vislielākā konkurence bija svara kategorijās līdz 48 kilogramiem, kā arī mazāko cīkstoņu svara kategorijās. Šajās svara kategorijās startēja 10 līdz 14 cīkstoņi. Visi cīkstoņi, lai nokļūtu līdz finālcīņām, cīnījās vismaz piecas cīņas,” stāsta treneris. A.Karuzins un R.Blūms piekāpās tikai 1.vietas ieguvējiem un bija spiesti samierināties ar 2.vietu. Nepārspēts savā svara kategorijā palika M.Jencītis, izcīnot 1.vietu, R.Bubišs ieguva 3.vietu. M.Jaņuns pēc četrām spraigām cīņām izcīnīja 3.vietu. R.Ostrovskis, kurš brīvās cīņas sacensībās piedalījās pirmo reizi, ieguva 3.vietu.

“Rezultāts varēja būt labāks, bet satraukums darīja savu un cīņas laikā aizmirsās daudz no treniņos darītā un apgūtā, arī pretinieki nebija iesācēji,” piebilst treneris.

“Mūsu jaunākajiem cīkstoņiem pretī stājās vecāki un pieredzējuši cīkstoņi, bet tas mūsu mazos netraucēja cīnīties ar pilnu atdevi. No jaunākajiem cīkstoņiem vislabāk veicās A.Jencītim, kurš svara kategorijā līdz 26 kilogramiem, cīnoties piecas cīņas, izcīnīja 3.vietu. A.Jencītis uzvarēja sava vecuma cīkstoņus, bet zaudēja 1.vietu ieguvējiem, kuri bija dažus gadus vecāki. Pārējiem mūsu jaunajiem cīkstoņiem nācās samierināties ar zaudējumiem. Daudz bija atkarīgs no viņu vēlmes cīnīties. Viņi pēc šādām sacensībām saprot, ka nedrīkst padoties arī pārspēkam.” Sportistu vārdā treneris saka paldies par atbalstu Beļavas pagasta pārvaldei.

Uzrāda labus individuālos rezultātus
Arī sporta kluba trīs atlēti sestdien bija devušies uz sacensībām – uz Inčukalna novada atklāto čempionātu svaru stieņa spiešanā uz reizēm. Veterānu V40 grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietu ieguva Sergejs Ļebedevs, uzspiežot 79 kilogramus 27 reizes. Svara kategorijā virs 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Arnis Mazurs, uzspiežot 106 kilogramus 18 reizes. V50 grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem labākais rezultāts - Vilnim Lamsterim, viņš 79 kilogramus uzspieda 23 reizes, arī absolūtajā vērtējumā viņam – 1.vieta. Komandu vērtējumā 13 komandu konkurencē tika iegūta 5.vieta.

“Mūsu veterāniem izdevās uzrādīt labus individuālos rezultātus. Arī 5.vieta komandu konkurencē ir ļoti labs rezultāts. Šajās sacensībās startēja tie komandas atlēti, kas bija gatavi, bet pārējie savukārt gatavojas citiem startiem. Šī gada sākums ir ļoti bagāts ar sacensībām. Dosimies vairāk uz tām sacensībām, par kurām komandas atlēti izrādīs lielāku interesi. Nākamais starts ir paredzēts 5.martā Apes novada čempionātā klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus,” stāsta sporta kluba pārstāvis Aigars Cīrulis.

Pievieno komentāru

Sports