Komanda “Rubate” Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā ir guvusi pirmo uzvaru

Gulbenes hokeja komanda “Rubate” Vidzemes atklātajā čempionātā ir aizvadījusi jau trīs spēles un šodien pulksten 19.30 tiksies ar komandu “Inflekss”, kas ir pagājušā gada 1.līgas čempioni.

Jau iepriekš rakstījām, ka pirmo spēli “rubatieši” aizvadīja pret komandu “Cēsis”. Diemžēl tajā mūsu hokejisti piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 3:5. Ne mazāk interesantas bija arī spēles, kas tika aizvadītas 21. un 30.septembrī.

Zaudējums pēdējā minūtē

21.septembrī mūsu komanda tikās ar komandu “FOX”. Jau spēles pirmajā minūtē mūsu hokejisti diemžēl zaudēja vārtus, taču drīz rezultāts tika izlīdzināts – pēc apmēram pusminūtes ripu pretinieku vārtos raidīja Ritvars Ohnovskis. Tad spēle izlīdzinājās – uzbruka gan viena, gan otra komanda, tiesa, 21.minūtē vārtus atkal izdevās gūt “FOX” komandai, tādējādi “rubatiešus” atstājot iedzinēju lomā. Par laimi, otrā perioda beigās mūsējiem atkal izdevās rezultātu izlīdzināt. “Rubates”  labā vārtus guva Vjačeslavs Ruļovs pēc Igora Mežkuta piespēles. Cīņa turpinājās – nevienai komandai neizdevās pārspēt pretiniekus un jau šķita, ka viss izšķirsies pēcspēles soda metienos, taču spēles pēdējā minūtē “FOX” hokejistiem tomēr izdevās ripu raidīt “rubatiešu” vārtos. Lai arī gulbenieši atlikušajās sekundēs vēl nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, rezultātu vairs izlīdzināt neizdevās. Rezultātā zaudējums – 2:3. Metienu skaita ziņā abu komandu spēle bija līdzīga - “rubatieši” izdarīja 13 metienus, “FOX” hokejisti – 19 metienus. “Rubatiešiem” šajā spēlē tika piešķirtas 8 soda minūtes, savukārt pretiniekiem - 14 minūtes.

Līdzīgs spēles scenārijs, uzvara - mūsējiem

Savukārt 30.septembrī “rubatieši” tikās ar komandu “Bruģis”. Spēles scenārijs bija diezgan līdzīgs iepriekšējai spēlei. Arī šoreiz pirmos vārtus guva pretinieki. Tas notika 12.minūtē. Rezultātu izlīdzināt mūsējiem izdevās 19.minūtē, kad I.Mežkuts raidīja ripu vārtos pēc Jāņa Sudraba piespēles. 25.minūtē jau atkal pretinieki pārspēja mūsu komandu, taču arī šoreiz “rubatieši” atspēlējās – rezultātu 33.minūtē izlīdzināja Arvis Berkolds pēc Daiņa Ozoliņa piespēles. Tuvojoties spēles izskaņai, abām komandām bija labas iespējas gūt vārtus, taču tas neizdevās. Pēdējās minūtēs pretinieki nopelnīja noraidījumu un “rubatieši” to izmantoja, vairākumā gūstot uzvaras vārtus. To paveica Alberts Bubišs pēc I.Mežkuta un V.Ruļova piespēlēm. Šī mūsu komandai bija pirmā uzvara. Metienu ziņā “rubatieši” tikai nedaudz pārspēja pretiniekus – “Rubate” izdarīja 22 metienus, pretinieki – 18 metienus. “Rubatiešiem” tika piešķirta 2 soda minūtes, komandas “Bruģis”  hokejistiem – 6 soda minūtes.