Komandai pietrūkst veiksmes

Šī sezona mūsu basketbola komandai "ASK/ Buki" nav iesākusies diez ko veiksmīgi, pagaidām nevienā spēlē vēl nav gūta uzvara. Rīt mūsu basketbola komanda "ASK/ Buki" mājas spēlē tiksies ar "Ķeizarmežu". Cerams, ka beidzot tiks pārtraukta zaudējumu sērija.

Komandas galvenais treneris Edmunds Valeiko laikrakstam atzīst, ka puiši rāda labu spēli, viņos ir arī cīņasspars, taču veiksme viņiem nestāv klāt, nav arī pārliecības, tādēļ nav uzvaras.

"Taču es ceru, ka drīzākajā laikā būs arī uzvaras un puišiem atgriezīsies pārliecība," saka treneris.

 

Komandā ir krietni mainījies spēlētāju sastāvs, daži spēlētāji ir aizgājuši prom, citi nākuši vietā.

 

"Jāteic, ka pagaidām komanda vēl nav saspēlējusies. To, ko citas komandas dara augustā, diemžēl mēs neesam izdarījuši, jo es tobrīd biju prom Latvijas izlasē, tādēļ varbūt arī ir šāds rezultāts. Kad komanda saspēlēsies, domāju, ka mums veiksies daudz labāk," vērtē E.Valeiko.

 

Mūsu komandas sastāvā turpmāk vairs nebūs redzams 1984.gadā dzimušais ukraiņu centra spēlētājs Jurijs Petrenko.

 

"Ir daudz un dažādu iemeslu, kāpēc viņš nebūs mūsu komandā, viens no galvenajiem ir tas, ka mēs esam galvenokārt palikusi latviešu komanda. Komandu papildināja arī Andrejs Jansons, Zintis Plivda mēģina sevi pierādīt, tas ir patīkami," saka E.Valeiko.

 

"Vecajiem "Bukiem", kas tagad atgriezās mūsu komandā, ir vajadzīgs laiks, lai apjaustu, ka viņi ir līderi. Gan Artūrs Brūniņš, gan Edmunds Gabrāns ir labi spēlētāji."

 

Treneris atzīst, ka varbūt komanda varētu tikt papildināta arī ar jauniem spēlētājiem, taču pašreiz tas nav aktuāli.

Pievieno komentāru

Sports