Konferencē sumina labākos Latvijas sporta veterānus 6

Rīgā, Lielajā Ģildē, 1.decembrī notika Latvijas sporta veterānu − senioru savienības 28.atskaišu − vēlēšanu konference un salidojums. Tika apbalvotas Latvijas valsts simtgades un LSVS 55.sporta spēļu uzvarētājkomandas, sumināti Pasaules, Eiropas veterānu čempionātos medaļas izcīnījušie Latvijas sportisti, kā arī pilsētu, novadu sabiedriskie sporta aktīvisti, sporta tradīciju stiprinātāji, brīvprātīgie un organizatori.

Uz salidojumu devās arī Gulbenes novada sporta veterāni, kuri ar atzīstamiem panākumiem startē dažāda mēroga sacensībās. Šogad LV100gades un LSVS 55.sporta spēlēs ar pasaules latviešu piedalīšanos, Gulbenes novada komanda izcīnīja II vietu 2. grupas vērtējumā. Paldies vieglatlētiem, slēpotājiem, volejbolistēm, krosa dalībniekiem, basketbolistiem, riteņbraucējiem, svara stieņa spiešanas guļus komandai un šautriņu metējiem par otrās vietas kaldināšanu.

Svinīgajā apbalvošanas pasākumā nozīmīgo “Lāčplēša Goda zīmi” pasniedza Gunāram Rubenim.

Savukārt pagājušajā gadā ieviestās nominācijas “Simtgades liecinieks” nozīmīte tika piešķirta Jāzepam Odumiņam.

Kā Eiropas veterānu čempionāta laureāti tika sveikti Harijs Āboliņš un Guntis Balodis.

Savukārt ar Goda diplomu tika apbalvoti Andrejs Vācietis, Ādolfs Mičulis, Jānis Supe, Inese Sirmā, Irita Bačka, Anita Žavrida, Jānis un Guna Ģērmaņi, Diāna Tuča un Kristīne Andrejeva.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Igors

Patīkami ka ir sākuši atspoguļot veterānu startus un panākumus. Redzēs cik šo cilvēku būs kā nominantu sporta gada balvā.Dažs labs no viņiem ieliek kloķi jaunajiem sportistiem,ir paraugs uz ko tiekties

pirms 2 gadiem, 2018.12.06 10:51

Santa

Prieks par veterāniem, bet kloķi jauniešiem ielikt.... tas tāds pārspīlējums..... ja salīdzina ar jaunieti, kas trenējas.

pirms 2 gadiem, 2018.12.06 21:51

sportists

Kādu sporta veidu pārstāv Tuča? Kaut kā nav manīta lielajos mačos.

pirms 2 gadiem, 2018.12.06 13:57

tas labi

No cik gadiem tad skaitās veterāns,tās dāmas tur vēl varētu bērnus dzemdēt.

pirms 2 gadiem, 2018.12.06 14:41

Janka

Tas tak tiešām labi ka varētu!

pirms 2 gadiem, 2018.12.06 18:51

Sports