Kozlovskis iesit astoņus vārtus! 1

Vidzemes hokeja čempionāta 1./2.līgas spēlē FHK „Gulbene" ar 9:2 uzvarēja Valmieras „Tex-Color".

Spēli varētu raksturot divos etapos - pirms Denisa Kozlovska un Denisa laikā. Pirmajās minūtēs mūsējie izveidoja vairākus uzbrukumus, bet vārtus negaidīti guva pretinieki - 0:1. Tikai desmitajā minūtē D.Kozlovskis pēc Gata Rikveiļa piespēles panāca izlīdzinājumu 1:1. Pirmā trešdaļa tā arī beidzās.

Neviens iedomāties nevarēja, ka taps jauns Vidzemes čempionātu rekords. Turpinājumā Deniss guva vēl septiņus vārtus pēc kārtas (kopā astoņus!). Kaut ko tādu Valmieras publika nebija redzējusi.

Piespēles Denisam izdarīja Alberts Bubišs, Vjačeslavs Ruļovs, Kaspars Liepiņš un Jānis Pāvuliņš. Pa to burzmu arī pretinieki vēlreiz pārspēja mūsu vārtsargu Gunti Konrādu. Galavārds tomēr piederēja mums, jo vārtus pēc D.Kozlovska piespēles guva A.Bubišs. Komandā spēlēja arī Māris Deksnis, Andris Jaunbērziņš, Raitis Āboliņš un Dainis Ozoliņš. Metienu attiecība spēlē - 28:14 mums par labu.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta vadībā, protams, ir D.Kozlovskis ar 40 punktiem (30 vārti + 10 piespēles).

Nākamā spēle gulbeniešiem paredzēta 13.decembrī pulksten 18.00 ar HK „Smiltene ‘09".