Krosā - labi rezultāti

Sestdien Rīgā, Biķernieku mežā, tika dots starts pirmajam šīs sezonas "Sportlat" balvas skriešanas posmam - Latvijas čempionātam krosā. Uz sacensībām pulcējās 400 lieli un mazi skrējēji, starp tiem arī septiņi Gulbenes rajona pārstāvji.

Sievietēm bija jāveic 4 kilometru distance, bet vīriešiem - 8 kilometri. Trase vijās vairākos apļos pa skaistām meža takām ar diezgan stāviem kāpumiem. Apļa garums bija 2 kilometri. Vīriešiem uzvarētājus noteica astoņās vecuma grupās, savukārt dāmu konkurencē - sešās vecuma grupās. S 30 grupā gulbeniete Dace Anča izcīnīja 1.vietu, savukārt Anita Žavrida ierindojās 16.vietā. S 40 grupā Daiga Krēsliņa ieņēma 5.vietu, Sandra Volodina - 8.vietu.

V 40 grupā Antis Zunda izcīnīja 2.vietu un V 60 grupā Jānis Ančs ierindojās 3.vietā. V 20 grupā lejasciemietis Alvis Mazkalns ieguva 7.vietu.

Vairāki sportisti un līdzjutēji arī aktīvi iesaistījās Lielās Latvijas talkas akcijā, un senās slēpošanas sporta bāzes teritorijā tika savākti vairāki maisi ar atkritumiem