Labi rezultāti čempionāta otrajā posmā

Pagājušās nedēļas nogalē Ķegumā, mototrasē “Zelta zirgs”, notika Latvijas čempionāta motokrosā otrais posms. Sacensībās startēja arī vairāki mūsu puses motosportisti.

Kopumā sacensībās startēja gandrīz 300 sportistu ne tikai no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Somijas.
No mūsu novada Gulbenes sportistiem vislabāk atkal veicās Didzim Gorbenko. Viņš savā “H14” klasē pārliecinoši izcīnīja 1.vietu, revanšējoties par Stelpē otrajā braucienā kritiena dēļ zaudēto pirmo vietu. Pēc abiem posmiem Latvijas čempionāta kopvērtējumā Didzis ieņem 1.vietu. Nauris Erlends Miķelsons “MX 85” klasē šajā posmā ierindojās 9.vietā, taču pēc abiem posmiem viņš saglabā 4.vietu.  Kvadriciklu iesācēju klasē startēja Valērijs Kuzmins un izcīnīja 8.vietu. Pēc abiem posmiem viņš šobrīd ieņem 6.vietu. Šajā klasē startēja arī Vilnis Teterovskis (Litene) un ierindojās 14.vietā. Pirmajā posmā viņš diemžēl nestartēja, tādēļ kopvērtējumā pēc abiem posmiem viņam pašreiz ir 21.vieta. Uz šo sacensību posmu bija devies arī Edgars Rudītis, taču viņš piedalījās tikai kvalifikācijas braucienā. Šīssezonas sākumā sportists treniņos salauza potīti. Viņš jau ir atsācis treniņus, taču šajās sacensībās vēl nebija gatavs startēt un nopietni cīnīties par labiem rezultātiem.