Laimīga uzvara ar 3:2 3

Latvijas pirmās līgas čempionāta priekšpēdējā spēlē FB "Gulbene 2005" Rīgā ar 3:2 pieveica FS "Metta/LU" komandu.

Gulbenieši jau pirms laika kļuvuši par uzvarētājiem un tāpēc jo grūtāk futbolistus ir noskaņot cīņai atlikušajās spēlēs. Rīgā mūsu futbolisti sāka savā ierastajā spēles ritmā, kur precīza saspēle mijās ar ātru kustību. Pirmais vārtu gūšanas moments radās saimniekiem, bet vārtus pirmie guva mūsējie. Saspēle uzbrukumā noslēdzās ar precīzu Minori Sato sitienu. Vēl mazliet turpinājās aktivitātes, bet vispār spēle izlīdzinājās. Mūsu futbolisti aizrāvās ar individuālo darbību, komandas spēle pajuka. Puslaika izskaņā lieliska izdevība bija Vladimiram Kamešam, bet - garām.

Otrajā puslaikā jau aktīvāki kļuva „mettieši". Tas viņiem vainagojās ar precīzu uzbrukumu. Bumbu savos vārtos raidīja mūsu aizsargs Aleksandrs Ivanovs. Panākot neizšķirtu, saimnieki atcerējās, ka uzvaras gadījumā viņi var pacīnīties par trešo vietu. Puslaika vidū notika negaidītais - „Metta" izvirzījās vadībā ar 2:1. Spēlēt atlika 15 minūtes. Šajā brīdī pamodās mūsu futbolisti, jo sajuta, ka var zaudēt. Desmit minūtes pirms spēles beigām saimnieku soda laukumā precīzi nospēlēja M.Sato un jau 2:2.

Spēles izskaņā jau sākās tiesneša noteiktais kompensācijas laiks, kad pēc lieliskas saspēles M.Sato guva savus un komandas trešos vārtus. Laimīga uzvara ar 3:2.

Paldies tiem nedaudzajiem gulbeniešiem, kuri mēroja tālo ceļu uz Rīgu, lai atbalstītu savējos.

Komandai vēl atlikusi viena spēle - 6.novembrī izbraukumā ar FC "Jūrmala".

FB "Gulbene 2005": A.Nikoļskis, A.Ivanovs, K.Jeļkins, T.Mežs, M.Sato, I.Gluško, S.Mišins(66'J.Radevičs), S.Pihockis(73' J.Lapss), V.Kamešs, I.Sputajs(46'K.Dinsbergs), O.Laizāns, kā arī I.Labuts un I.Korabļovs.

Vārtus guva: M.Sato 6', 77' , 90'+1.

Brīdināti: V.Kamešs 62', S.Pihockis 65', A.Ivanovs 68' .

Turnīra tabula

KomandasSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.Punkti1.FB Gulbene-200521201084-14612.FC Jūrmala21144347-18463.FK Daugava/RFS (Rīga)21125448-25414.SK Liepājas Metalurgs-221124552-31405.METTA/LU(Rīga)21106540-22366.Valmieras FK/BSS 2184931-39287.BFC Daugava-2 (Daugavpils)21731128-32248.FK Auda (Rīga)21561020-33219.FK Spartaks (Jūrmala)21541230-401910.FK Tukums-2000/TSS21471032-441911.FK Jelgava-221431421-411512.FK Kuldīga21111913-1074

Komentāri 3

FANATS

Spele tiešam izdevas smaga! Bet tomer ar musu atbalstu komanda savacas un mes vinneja!

pirms 8 gadiem, 2010.10.31 21:17

GG

Manuprāt,nevar piekrist,ka kādā brīdī spēles iniciatīvu pārņēma METTA/LU...
Pa visu spēli viņiem varbūt bija trīs pusmomenti,no kuriem 2 ar veiksmes palīdzību arī tika iesisti...

Bet,šī bija visneinteresantākā no visām redzētajām spēlēm,jo,FS Metta taktika bija - paši nespēlē,un,neļauj to darīt arī cietiem..

pirms 8 gadiem, 2010.10.31 20:11